Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok...

Milyen motort ajánlanátok A2-es kategóriához?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben kezdem el az A2-es jogsit, tavasszal tervezek motort venni. Eddig csak Simsonon ültem szűk 4 évig.

A motorválasztás főbb paraméterei:

-35 kw-nál nem több (mivel ennyit enged az A2 kategória)

-szeretnék túrázgatni vele, városban elég keveset menne, szóval egy olyan 120-130-as utazót tudjon tartani

-max 400.000 forintba beleférjen+az átíratás


A neten böngészve szinte csak Suzuki 500GS-t ajánlott mindenki, ami tényleg tudja ezeket a paramétereket amiket leírtam, de azért megnéznék másik alternatívát is. Köszi a segítségeteket előre is!



2017. aug. 25. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
GS500 kezdeni jó. A Honda CB500 és a Kawasaki ER-5 szokott még ott állni mellette, viszont utóbbi PONT nem szokott beférni az A2-be. (Kivéve, ha trükköztek a forgalmijával.)
2017. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az ER-5 tényleg jól is néz ki, de viszont 1 vagy 2 kw-al tud többet mint a megengedett... Annyit meg nem ér, hogy véletlenül megfogjon egy olyan rendőr aztán megbüntessen. Tegnap még találtam egy nagyon szép Yamaha xjr 400 R-t is 34 Kw-al, de most perpill nincs pénzen rá, hogy el is hozzam. Nem szabad motorokat nézegetni nagyon előre, mert csak fáj az ember szíve, hogy pont talál egy nagyon jót és nem tudja elhozni :D
2017. aug. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!