Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa D vagy Fiat Grande...

Opel Corsa D vagy Fiat Grande Punto?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani a két típus között. Benzineseket nézem, 10 év körülieket.

Szerintetek melyik a jobb választás, és milyen motorral? Opel-ből az 1.2-es 80Le-s jött eddig szóba nálam, a Punto-ból 1.4-eseket néztem 77Le-vel, de az csak 8 szelepes.


Napi használatra kellene, munkába járásra, néha hosszabb utak, évi kb 6-7 ezer km-es táv. Ketten használnánk csak, ezért nézek ekkora autókat.



2017. aug. 27. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A két autó testvér-modell, ugyanazok a műszaki alapjaik (fék, futómű, SZINTE minden megegyezik), vagyis szubjektív szempontjaid alapján válassz.
2017. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval akkor csak a külső-belső dizájn, és a motorválaszték eltérő? Ez megnyugtató, ezek szerint az alkatrészellátással a későbbiekben nem lesz gond.


És melyiket mekkora motorral érdemes keresni?

2017. aug. 27. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Opelből az 1.2-essel vezettem, én azt kicsit gyengének éreztem, mindenképp az 1.4-est javasolnám. Persze ezek nem erőgépek, de gondolom nem is azt keresed ezekben a típusokban, mert elég racionálisan választanál.

Ha van rá lehetőséged, próbáld ki mindkettőt vásárlás előtt, akkor kijöhetnek azok a nüansznyi különbségek, amelyek eldöntik egyik vagy másik javára a választást.

2017. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!