Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyebb sérüléssel járó...

Könnyebb sérüléssel járó közlekedési baleset után a kórházban mire vesznek vért? (2 ampulla vért vettek le és később vizeletet)

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre. Abból sok mindent megtudnak állapitani, hogy mennyit változik az állapot adott idő alatt.

Meg az alkohol szintet is nézhetik.

2017. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 ampulla elég mindenre? Mikor részletes vérvételre megyek 5 ampullát is levesznek. Úgyhogy ezt kétlem.
2017. szept. 6. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy általános vérvizsgálathoz elég 2 ampulla vért venni. És egy általános vérvétel ilyenkor elegendő támpontot ad az állapotod felméréséhez, amihez pedig ilyen esetben alap dolog egy vérvétel, mert sok mindent meg tudnak belőle nézni.
2017. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vétkes voltál, vagy áldozat? Ha vétkes, akkor első körben alkohol és drogteszt miatt szerintem.
2017. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
áldozat voltam
2017. szept. 6. 11:59
 6/7 A kérdező kommentje:
törés gyanúval vittek be
2017. szept. 6. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer elütöttek (bringával voltam). A sofőr a helyszínen elismerte a felelősségét. Ehhez képest:


1. a mentős figyelmeztetett, hogy ha ittas vagyok, jobban járok, ha nem visz be, és inkább elslisszolok a helyszínről (vérző fejjel, ugye).

2. a kórházban, még mielőtt ellátták a sebem, azzal kezdték, hogy levették a vért.

3. míg a röntgenemre vártam, megjelentek a fakabátok, és fújattak velem egy szondát.

4. aztán mikor mentem a rendőrségre a bringámért, búcsúzóul megszondáztattak még egyszer.


Mindez egy hétköznap délelőtt, természetesen egy korty alkohol sem volt bennem, munkába menet történt a dolog.

2017. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!