Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi használatra melyiket...

Napi használatra melyiket érdemes venni max 2 millióból?

Figyelt kérdés

Toyota Corolla TS

Toyota Yaris TS

Suzuki Swift 1.6 Sport

Honda Civic Type-S (mondjuk szerintem ilyen nem jön ki ennyiből)

Mazda 3 GTA (MPS eléggé drága)

Mitshubishi Colt CZT


Esetleg valami ezekhez hasonlók, ha van. Fő, hogy megbízható legyen és ne legyen akkora szervizigénye, mint pl.: egy BMW-nek.


2017. szept. 7. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és nem szeretném 2 év múlva lecserélni, szóval hosszútávra kellene.
2017. szept. 7. 17:22
 2/7 DollarDog válasza:
Suzuki swiftet ajánlom! Faternak több mint 16 évet bírt! Haverom faterjának szintén swiftje van több mint 10 éve! Megbízható! Olcsó a szervíz,keveset eszik! Ráadásul olcsón találsz kevésbé használtat is!
2017. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a megbízhatóság a fő, miért a "sport" modelleket írtad (szinte?) mindegyikből? Azokkal elég valószínű, hogy nem fog összejönni a több éves hibamentesség, nem kímélésre vették őket. Egyébként a felsoroltak közül bármelyik jó lehet, de adj még valami támpontot, hogy kb. mikori autót keresel és főleg mennyiért.
2017. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*OK, a keretet látom :)
2017. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Corolla TS eheti az olajat, olvass utana, nem találsz konnyen jot. A Yaris 1 gen. TS nagyon tartos, nagyon jo, ilyenünk van 2001 ota. Semmi baja, se kompromisszumos kocsi.viszont egymillió korul kapható mar. Mazda turbos, osszkerekes, lesz baja.Honda annyiért nem lesz. Coltot nem ismerem, de az is turbos. Suzuki jo lehet, de az is csak egy mérge kiskocsi, amiben magasan ülsz.
2017. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát olyan 2005-2007 körülieket néztem, viszont a 2001-es Yaris is tetszik, csak attól félek, mert "öreg".
2017. szept. 7. 17:42
 7/7 Tomcatters ***** válasza:
En Honda parti vagyok ,Ismeroseim kozul van par civic type-s 1.8 i-vtec :D 2 milla.. hat talan ki jon ,csak szet kell nezni ,egyebkent brutal jo kis auto corolla -swift megbizhatosagu :D Corolla is eheti az olajat, van nekem is egy 1,4 vvt-i vorollam ,kicsit csipegeti az olajat mellette van egy accord 2.0 i-vtec ,az semmit nem eszik olajbol :D ugy az az elvu (i-vtec) motor van benne mint a civicbe csak 200ccm nagyobb egyiknel sincs eddig semmi hiba :D csak a kotelezo karbantartas(kopo alkatreszek)
2017. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!