Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2000 körüli évjáratú (benzin...

A 2000 körüli évjáratú (benzines) Audi A4 mennyire szervízigényes autó? Drága a fenntartása?

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan vészes szerintem.
2017. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos, de itt gondolhatsz az első és a második generációra is, mert 2000-ben volt modellváltás. Nekem egy '99-es volt, 2,4 literes V6-os motorral. A fogyasztás nem volt kevés, de autópályán használtam főleg, és ott tűrhető - városba nagyon nem ajánlom. Szervizbe hordtam 3-4 havonta, nagyobb probléma sosem volt vele, 3 évig volt az enyém, 180 ezer km volt benne amikor megvettem, 200 körül amikor eladtam. Alkatrészeket már lehet olcsón szerezni, sokat bontanak, ha újat akarsz, annak viszont van ára. Szerethető autó, szerintem egy szép állapotú a mai napig elegáns, ajánlani tudom.
2017. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért amit a 2. válaszoló irt azt jó ha értelmezed is.

180-nal vette , mikor eladta 200 volt benne.

3 év alatt, akkor 20 ezret ment vele.

3-4 havonta hordta szervizbe.

Fogyasztás nem volt kevés !!!

Ami azt jelenti hogy legalább 2 ezer km-enként menni kellett vele szervizbe.

Hát nekem nem kellene ilyen autó az biztos. Amúgy is már ez egy 20 éves lesz lassan.

Szerintem vegyél egy normális autót.

2017. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem elég az 1,8 is nem kell 2,4.
2017. szept. 11. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:

#2. Teljesen átlagos???

20e km alatt 10 szervíz?? :))

Az egy fostalicska pénztemető volt akkor.

Vazze egy nyaralásra nem mernék olyannal elindulni. Arra mondju kjó hogy a telepi parkolóba kigurulsz bandázni. Aztán mikor szervízben van meg lemész gyalog :)

2017. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez csak egy történet, ez alapján azért ne ítéljük el az autót
2017. szept. 11. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
A félreértések elkerülése végett: azért hordtam szervizbe ennyit, mert nem szeretem megvárni, ameddig baj van. Inkább átnézetem gyakrabban valakivel, akiben megbízom, és így előre tudom mire kell számítani. Egyszer sem volt vele komolyabb baj. #2 vagyok.
2017. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lassan 20 éves lesz. Mit vársz egy ilyen autótól, ezzel mindig lesz baj, lesz a kis pénzed hová raknod.

Ha a legjobb autó lenne , ennyi idősen már vannak ki adások rendesen. Bármit kell csinálni, cserélni rajta , százezrekbe fog kerülni.

2017. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Új autóra nem futja, más típusokból is min. 12-14 éveseket néztem. Úgy hallottam, hogy nem olyan drága az alkatrész hozzá. 1 millió alatt szeretnék autót venni. Másik esélyes az első generációs Seat Leon. Mazda 6-ról lemondtam az erős rozsdásodás miatt.
2017. szept. 13. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor Leon. A kettes kommentelő tipikus példája annak, aki képtelen reálisan látni az autós ügyeket. 20 km 3 év alatt eleve nagyon kevés. Ha azért hordta szervizbe, hogy nehogy baja legyen, akkor nem bízott az autóban, ami nem jó jel.

Egy 180 ezret futott autóban még sok van, tehát nem reális az állandó átvizsgálás. Igaz, a 17 éves Audiban nem is 200 ezer lesz, hanem 400.000. Egyébként ha kifogsz egy megkímélt darabot, nem megy rá a gatyád. Csak ne az aljából szemezgess.

2017. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!