Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 2 millió...

Milyen autót vegyek 2 millió forintból?

Figyelt kérdés

2 millió forintot költenék autóra, 2,5 milliót összesen, átiratással, első szervízzel és biztosítással.

-vevő vagyok ferdehátúra és szedánra is, 3 ajtós ne legyen, mindenképp külön ajtó legyen a hátsó ülésekre

-félig városi, félig autópálya használat, benzinest preferálnék inkább, a hétköznapi gyakoribb város miatt

-nem nagyon hajtanám túl, itthon 140 körül megyek, de ha szoktam kijárni Németországba, így örülnék, ha a 170-180 utazót is bírná, és akkor sem 13-15 litert fogyasszon ha lehet, gondolom ezt az utazót inkább 140 lóerő felett lehetséges kihozni

-legyen minél megbízhatóbb, bár alapvetően ápolom az autót nagyon, olajra figyelek, és minden egyéb problémára

Minden lehetséges típusra vevő vagyok, a lényeg, hogy bírjon 170-180-at, ha kell, és a magyar viszonyok mellett, ahol 140-nél többel nem megyek, ne fogyasszon őrült módjára. A fenttartási költségei más dolog, így aki 2 millióból pl BMW-t ajánl, egy nagyjábóli éves fenttartási költséget írhatna, ha kérhetem.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. szept. 11. 10:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg, hogy kapjak segítséget, iránymutatónak a Honda Accordot néztem ki, Mazda6-ot, de nem tudom ezek 4 személlyel mennyire bírják a 180as tempót az autobahn-on, úgy, hogy közben ne fogyasszanak túl sokat.
2017. szept. 11. 11:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan, itt kérdezed hogy mire költs el 2 milliót? Ha itt valaki pl azt írja neked, (aki lehet egy 12 éves gyerek is aki egész nap az autókról olvasgat) hogy vedd ezt az xy autót akkor megveszed?

Tudnia kellene valakinek, pl hogy milyen forma tetszik neked? Mert valljuk be a kocsi formája erősen befolyásolja a döntésünket, ami meg ugye elég szubjektív. Elköltenél 2 milliót és lusta vagy saját magad nagyon alaposan körbejárni a témát? Utánanézni a motoroknak pl, melyik konstrukció a megbízható? Ha ezzel megvagy, és ezután tennéd fel a kérdést, hogy milyen tapasztataltotok van ezzel a konkrét xy autóval talán lenne is értelme a kérdésednek.

2017. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondeo.
2017. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy 180-nal repuljel ahoz nem 2milliog kene nezni!

Es na akarj olyan benzinest ami 180-nal nem zabal leg.:15litert mert ilyet ugy sem talalsz(mert nem is letezik)!Tehát maradjunk a dízelnél

2millioig találsz egy 682milliárd km-es passatot ami vagy jo lesz vagy nem ezt ugye nem lehet elore tudni még a legmegbizhatobb tipusoknal sem!Szerintem a te igényeidnek egy laguna vagy scenic tenne eleget ennyiert(1.9,2.0 dci-vel)!Es persze kapjanak torodest és meghalaljak(nekem egy csomo renault-om volt eddig es mist is az van tudom mirol beszelek)

2017. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dízeles kia rio. de komolyan. úgy megy mint a golyó, és nem költesz rá vagyont.
2017. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 180-at ritkán kéne csak mennie, 2 havonta 1 napot, szóval nem annyira kritérium, de köszönöm.
2017. okt. 20. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!