Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lexus Gs 450h vagy Bmw 535 d...

Lexus Gs 450h vagy Bmw 535 d xdrive?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb?

2017. szept. 20. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miben?
2017. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pl megbízhatóság, design , teljesítmény, lehet pro kontra is🙂
2017. szept. 20. 13:41
 3/16 Tomcatters ***** válasza:
100%

Ez jo kerdes, hogy miben ???

Mivel en japan parti vagyok, igy Lexus t vennem a ketto kozul :D

2017. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvass inkább teszteket, fórumot, ha autóskártyás bölcseleteknél többet akarsz tudni a két modellről.
2017. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Audi.


Amúgy a 2 közül egyértelműen a BMW. Nem akarok belemenni a részletekbe, de ha beülsz egy 535D után a Lexusba, a Lexus nagy csalódás. Nem egy szintem mozognak.

2017. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Miben jobb egy BMW mint egy Lexus , azon kivul,h ulj bele es megtudod (butasag) semmiben
2017. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, átülsz egyikből a másikba, és egyből meglátod illetve megérzed a különbséget.
2017. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
2 uzlettarsam van egyiknek 335xd a másiknak 450h. A 450h újonnan lett véve. Mindkét autót vezettem nem keveset (a BMW 2 hónapot volt nálam, a lexussal csak mentem néha 1-1) napot. Döntés nehéz. Fogyasztás 11-12 liter mindkettő, a Lexus nehéz nem olyan sportos. De a Lexus kulturáltabb jobb az automata váltója mert a villanymotor gyorsanreagal 10 év alatt hibája nem volt a kocsinak. A BMW hátba verősebben lodul meg erősebbnek érzed de a Lexus úgy legyalazza gyorsulasban mint a fene. A BMW belseje jobban öregszik. BMW hez a bontott alkatrész olcsó a lexushoz nincs bontott egy lámpa és lokos 800e HUF tehát ha torod drága. A lexusnal a márkaszerviz olcsó szó szerint nem éri meg maszekhoz vinni 1800 a markaszervizben az olajszuro, olcsó az olaj minden megdöbbentően olcsó.
2017. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Két külön világ a kettő, ebben a kategóriában inkább az egyéni ízlések döntenek.

Én BMW párti vagyok, mindig az volt nekem, de ettől még a Lexus-t is egy jó autónak tartom, csak épp másképp jó.


Olyan ez mintha kicsit erős példaként, egy Mustangot hasonlítanánk egy Suprá-hoz, mindkettő sportautó, de azért erőteljes a különbség.



Nos itt azért ha ennyire nem is, de vezetési élményben, teljesen más világ a két autó.

Az meg, hogy melyik a szervízigényesebb... ha elromlik mindkettő tud drága lenni. :)

2017. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Még jó hogy ennyien értenek hozzá. Sok okos aki hozzászól. Nincs egy lapon a két kocsi a lexus csak városi lötyögésben jó. Még aki szeret magasabban ülni. Minden másban fényévekkel jobb a 535d. Lexus ülése egy büntetés. Gyorsulása Nincs csak bőg. Autópályán 120 felett elkezd zabálni. 200-as tempóval 200 km-re elég 1 tank üzemanyag. Amúgy meg valóban ki kell próbálni pl. egy 200-300 km -es tesztút után nem kérdés melyik jobb. A szervíz meg 60 ezer az olajcsere amit 20-ból meg lehet csinálni. Olcsóbbnak olcsóbb mint a bmw szervize de ott is lehúznak csak nem annyira. Már meg se említem a luxusban állandóan nyikorgó nyekergő kárpitzajt vagy a nem nagyobbra vert visszahívásokat. Presztízse nincs emiatt lopni se lopják (tolvaj se hülye a f*s neki se kell.) A navigációja siralmasan használhatatlan és béna teletex minöségű a bmw-hez képest. és még sorolhatnám.... 535d ha betartod a kreszt 7 literböl elmegy. Ha ütöd vágod 200 felett jársz akkor eszik 11-et átlagban.
2017. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!