Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egerben ismertek olcsó és jó...

Pszicho88 kérdése:

Egerben ismertek olcsó és jó magán autószerelőt, aki nemcsak a munkahelyen vállal melót és normális, nem nagypofájú?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2017. szept. 20. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Marmint hol vallaljon meg melot? Nem tudod kivinni a kocsit a telkedrol?
2017. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aki autószerelő, annak van otthon is műhelye. Nincs kedvem felárat fizetni egy cégnek.
2017. szept. 20. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Eger környékén nem jó?
2017. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már nem úgy van mint régen amikor az AFIT-os vagy egyéb alkalmazott otthonra is vállalt szerelést.

Ma már egy normális szerelő a saját műhelyében dolgozik.

Olcsó kategóriában 1-4ezer/óra (ha van még ilyen) kétféle van:

1. akinek a munkája annyit is ér

2. aki lelkiismeretes és valószínűleg jól megcsinálja de csak normális ember normális autójával foglalkozik, megteheti hogy megválogassa az ügyfélkörét mert a relatív alacsony munkadíj miatt nagyon sokan keresik.

2017. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Mit jelent az, hogy nem nagypofájú?

Pár szerelőt ismerek, de az ilyen kis csendes, sunyiképű szerelők tudtak csak eddig meglepetéseket okozni.

2017. szept. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem kéred ingyen, csak nagyon olcsón. :-)

Nevetséges.

2017. szept. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Eger környéke is nagyon jó.

Olyan 20-30 km-es körzetben max. :)

2017. szept. 21. 10:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom rá a pénzt, csak jól meg legyen csinálva, de ne szálljon el azért az árakkal, nyilván ez többet ér, mint egy nagyon olcsó összetákolás és legyen korrekt emberileg.
2017. szept. 21. 10:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Tegyük fel nekem van egy szerelőm akivel évek óta korrekt kapcsolatot ápolok (van is)

Ez annak köszönhető, hogy ő sem egy tróger meg én sem.

Az ilyeneknek sok kuncsaftja van.

Szerinted beajánlanék hozzá egy idegent aki itt keres szerelőt ilyen ellenszenves stílusban.

Ha mégis akkor azért tudassam vele, hogy neked olyan kell aki olcsón, gyorsan, jól megcsinálja és mellette befogja a pofáját? Azért ezt jó lenne tisztázni előre.

2017. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Itt senki sem beszélt pofa befogásról és olyan olcsó árakról, amikkel te negatívan le akarsz húzni engem a mondandóddal.


Az olcsó, az korrekt árat jelent nálam.

A másik pedig, hogy mihez képest olcsó. A drága szervíz, vagy a drága szerelő műhelyekhez képest.


Az pedig, hogy ne legyen nagyképű, szerintem nem is elvárás, hanem alap dolog akárhol, ahová megyek.

Ha bunkó a kiszolgálás egy étteremben, felállok és eljövök, ha nem érzem jól magam valahol egy melóhelyen, akkor szintén, de ha egy boltban, akkor pedig lerakom a kosarat és otthagyom és kisétálok.


Ez nem nekem ciki, hanem annak, aki nem emberséges, vagy emberileg nem korrekt. Azért sem értem a kötözködésed és a vita tárgyát, ugyanis abban amit írtam semmi kivetni való nincsen, csak kérdés, hogy ki és hogy forgatja ki a saját javára, lehúzva ezzel másokat, ami nem szép dolog.

2017. szept. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!