Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbó beszerelése?

Turbó beszerelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Abszolút nem értek az ilyen dolgokhoz, szóval lehet hülye kérdés lesz.

Adott mondjuk egy 1.8 szívó benzines autó. Egy ilyenbe be lehet szerelni turbót? Ha igen, nagy vonalakban milyen velejárói vannak? Egyáltalán lepapírozható utána az autó?


Előre is köszi a válaszokat.



2017. szept. 21. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban inkább kell venni egy 1.8 gyári turbó motort és belerakni. Méginkább eleve turbós autót venni
2017. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én dízelnél nagyjából körbejártam a témát, de sokszázezres tétel lett volna és még a papírozás részéig el sem jutottam. Inkább eladtam az autót és vettem egy gyárilag turbósat.
2017. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani, csak 99%-ban nem éri meg. Ha pedig a VW csoport 1.8-as motorjára gondolsz, vegyél egy turbósat és azt építsd be. papírozni ezt is kell, de olcsóbb lesz.
2017. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy normális turbósítás 1 millió alatt nem áll meg ( kivéve a már említett VW 1.8 <> 1.8T csere).
2017. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!