Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR + vélemények?...

Suzuki WagonR + vélemények? Jó autó? Presztizse milyen? Férfi vagyok. Nem fognak leratyizni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem inkább dobj rá egy kicsit és vegyél egy normális Ignist.
2017. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Presztízs???egy wagonr-nél.......haha...jo vicc volt......
2017. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó autó? Nem.


Presztizs? Zéró, vagy inkább negatív. Középkorú anyukák és kalapos nagypapák autója.


Nem fognak ratyinak nézni? Kit érdekel?

2017. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A presztizs nem érdekel, de ne nézzenek homárnak. Az ignis nem tetszik. Akkor minőt vegyek 300 körül?
2017. szept. 21. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Presztízs ne igazán érdekeljen, főleg, ha csak annyi pénzed van, amit említettél, abból még normális Wagon R-t sem találsz, de legalábbis nem lesz egyszerű találni.

300ezerből még vállalható állapotú Swiftet sem könnyű venni, Wagon R-t még nehezebb, Ignis meg nincs is ennyiért.

Egyébként a Swift a takarékosabb, olcsóbban fenntartható, de a Wagon R is megbízható, csak többet eszik.

Városi kisautó, nem autópályázni találták ki, férfiak, nők egyaránt vezetik (nézz körül), a fiatalok körében nem népszerű (mert, hát hogy néz ki...)

2017. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Le fognak ratyizni.


Inkább vegyél egy lefingott e36-ot, akkor te leszel az utak császára.

2017. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Városban vagy jó úton oké, a rövid tengelytáv miatt eléggé tud rázni vacak úton. Ha nem volt törve-sérülve és garázsban tartották, akkor 10 év felett is lehet olyat találni, amin szinte semmi rozsda, bár ez tényleg nem a 300e forintos kategória. Mondjuk elég jól megkérik az árát a jó állapotú példányoknak: anyám most a másodikat használja, miután az első balesetben GTK lett.

Az első egy idős házaspártól jött, a karosszéria és a beltér jó állapotú volt, sehol egy rozsda, minden ép.

Viszont keveset használták, az utolsó fél évben állt, szóval ahogy ilyenkor szokott lenni a szelepszár-szimmeringek megadták magukat és minimálisan fogyasztotta az olajat.

Azon kívül ami gyenge pont, az a belső világítást húzásra kapcsolós világításkapcsoló. Én 6 év alatt kétszer cseréltem, mindkétszer ugyanott volt elolvadva a kapcsoló háza, szóval ez valami sorozatos hiba. Biztos lehetne valamilyen relés vagy hasonló megoldással csökkenteni az átfolyó áramot, de addig nem jutottam el. (Ez Opel-hozomány, vagyis inkább GM, mert nagyon hasonló probléma szokott lenni a G Astrával is, még ha minimálisan el is tér a kapcsolóegység.)

Azon kívül egyszer törött el az egyik hőterelő lemez, ami roppant idegesítően ciripelt a cseréig. Nem emlékszem tisztán, de talán a katalizátor környéke.

Illetve a JH ajtó zárja hullott szét egyszer, ott is csere volt a megoldás.


Ami tulajdonképpen nem hiba, de idegesítő ha megtörténik: az első ülések oldalsó műanyag burkolataira érdemes vigyázni, mert könnyű bennük elakadni és akkor törik a rögzítőfül.

Hasonlóan a csomagtér feletti 4 fülre ráakasztható kis háló műanyag fülei is szeretnek elfáradni.


Viszont nagyon jól lehet pakolni, a hátsó ülések ledöntése után (amihez mondjuk előbb ki kell venni a fejtámlát) bizony komoly mennyiségű hely keletkezik.


Nem egy nagyon erős valami, de 110-ig oké. 120 körül én már nagyon instabilnak éreztem.


Facebookon van külön WagonR adok-veszek csoport esetleg.

2017. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az ember autójáról meg lehet mondani kia homi?:-D

ilyíwen baromságot se hallottam még.


ha neked a wagon R+ tetszik akkor vedd meg nyugodtan.

2017. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kit erdekel, hogy masok mit gondolnak az autodrol? Sz@rj masok velemenyere, ha neked az tetszik, vegyel azt, nem masok vezetik es nezik nap mint nap, hanem Te.

Jol is tud kinezni a WagonR mondjuk fekete szinbe szarnyastul, alufelnikkel.

Viszont normalis allapotut 300ezerert nem fogsz kapni, 500tol vannak, ami azert egyben van, 350korul vannak a regi (2003-ig gyartott) Swiftek, amik azert tenyleg jo allapotuak, es azok is kimennem a vilagbol.

Sok sikert! :)

2017. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
WagonR-t semmiképp se! Inkább vegyél kocsit, ne mosógépet :DD
2020. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!