Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne a véleményetek...

Mi lenne a véleményetek arról, ha egy 20 éves lány Ferrarit kapna a szüleitől?

Figyelt kérdés
Nem rólam, nem is egy ismerősömről van szó, csak tegyük fel hogy egy 20 éves  lány egy Ferrarival szaladgál, amit a szüleitől kapott. Mi lenne a véleményetek erről? (hülyeségekre, bunkó kommentekre nem vagyok kíváncsi!)
2017. szept. 21. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Megpróbálnám felszedni, de vicc nélkül. Amúgy elég durva lenne na.
2017. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
El sem hiszed, hogy mennyire hidegen hagyna a dolog...
2017. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Távol tartanám magam tőle. Semmi féleképpen sem vegyülnék az arogáns gazdagokkal.
2017. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Ha a szülőknek telik rá, miért ne?

Ha felvetne a pénz, én is vennék drága motort vagy autót vagy házat a gyermekemnek, ha úgy ítélném meg, nem okozok vele problémát neki (mert van az a gyerek, akinek nem való az ilyesmi). Ez természetes, nem? Tudom, hogy van, aki nem így áll hozzá és azzal sincs baj. Én egy cipőt alig kaptam egyetemistaként, diplomaosztóra pedig semmit. De ez mit sem változtat a véleményemen.


Nem vagyok irigy típus, anyagiakra semmiképp.

2017. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de meglepődnek ha tudná vezetni
2017. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
azt gondolnám hogy elvihetne egy körre, azért egy ferrari nem tucat autó
2017. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a szülő aki ilyen kaliberű autót vesz a gyerekének, nem lepődnék meg ha 1-2 hónapnál tovább nem spórolna rá.

Nem zavarna.

2017. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"hülyeségekre, bunkó kommentekre nem vagyok kíváncsi!"


Bocs, de egy több száz LE-s autót nem lehet 2 év alatt megtanulni normálisan használni, talán ha meg van hozzá a megfelelő érzése, akkor igen. Elég lenne kezdésnek egy kisebb kaliberű autó.


Az egyik ismerősöm jut a Ferrari-ról eszembe: az is kapott egy lehetőséget az élettől, de össze-vissza vezeti, amit kellene neki...

2017. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mit érdekel? Ha a lány normális. Ha meg nem akkor egy mondjuk Opelben se lesz az.
2017. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha normalis uton,modon megdolgoztak a szulei erte vegyek,engem kulonosebben nem erdekel. Felenk is jarkalnak (mondjuk nem ferrrival) 18-20 evesek (akik meg 1 napot nem dolgoztak,fogalmuk nincs az eletrol) 20-30 millios autokkal mert a szulok megvettek nekik. Ilyen autok mint pl. a ferrari vagy ehhez hasonlo komolyabb sport auto nem 20 eveseknek valo.
2017. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!