Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Át lehet e rakni egy etz 125...

Át lehet e rakni egy etz 125 blokkját egy simson swalbiba?

Figyelt kérdés
S51 es blokk van most benne és arra lennék kíváncsi hogy belefér e és hogy honnan szerezzek láncot amit rátehetek és nem lóg de nem is szakad el. A jogi része nem érdekel , nem lesz közúton használva. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2017. szept. 22. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A TS 125-ét többen is belerakták, ETZ-t még nem láttam.

De komoly faragás kell hozzá. Valahol láttam a komplett építésről egy fotógalériát, hát a henger-hengerfej bordáitól elkezdve egy sor helyen lett alakítva a blokk, illetve ami rendesen lett megcsinálva, ott kapott a váz is egy tartót, ami egyben merevíti is az egészet.


"és hogy honnan szerezzek láncot amit rátehetek és nem lóg de nem is szakad el."


Tudod hogyan kell kivenni szemet belőle és mi az a patentszem? Mert ha igen, akkor onnantól nem is kérdés...

2017. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy hogy kell szemet kivenni de van ismerős aki megcsinálja .

És mihez tudnám rögzíteni a blokkot?

2017. szept. 22. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi kérdéssel s kis tapasztalattal ne kezdj neki. De ha mégis biztos volt már aki csinált ilyet. Nagy a net.


Tessék fél perc alatt. [link]

2017. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

lenne autószerelő aki segítene és én csak azért érdeklődök hogy nincs e olyan tényező ami megakadályozhatja

a "szívátültetést"

2017. szept. 23. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!