Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mannesmann szerszámok...

A mannesmann szerszámok mennyire bírják a kiképzést?

Figyelt kérdés
Kezdő autószerelő vagyok és egy “egyszerűbb” szerszámkészletet szeretnék venni de egyenlőre nincs több százezrem szerszámokra és azt szeretném megtudni hogy ki mit ajánl. Most egy ilyen márkájú Szerszámosládát néztem ki de ezt a márkát még sosem hallottam. Előre is köszönöm a segítséget

2017. szept. 22. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egy mindenvan benne típusú készlet ha jól rémlik.

Nem szerencsés választás.

Kell krovakészlet. Csillag-villás kulcs készlet, Csavarhúzók, fogók, zégergyűrűfogók, kalapácsok, lehúzatók. Imbusz, torx hajlított, torx külső-belső dugókulcskészlet.

Kb ennyi a legesleg alap.

Aztán úgyis majd mindig látod, hogy mid nincs még.

Én piacon veszem a szerszámaimat, a piacosból a jobb minőséget. Ez nem drága és nekem megfelel.

2017. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elég strapabíró. mi a buszok szereléséhez használunk ilyeneket. teljesen jól működnek.

szerszámra a világ összes pénzét el lehet költeni. de neked nem kell a legdrágább beta cucc.

2017. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!