Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia RS-t szeretnék...

Popeye81 kérdése:

Skoda Octavia RS-t szeretnék venni. Sokan rémísztgetnek a drága alkatrész árak miatt.2. 0 benzines az elképzelés. Mennyire tartós és megbízható az autó? Nem szeretnék havonta 100 ezreket költeni rá minden áron de nagyon szeretnék egy ilyen autót.

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez is egy TSI motor. A 2.0-es pont nem olyan rossz, mint a többi, szerintem ha veszel egy karban tartott darabot, nem fogsz havonta 100 ezret rákölteni.
2017. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, pont hogy olcsón fenntartható (nyilván nem egy 80 lovas benzinessel kell összehasonlítani, hanem egy másik hasonló autóval). Én ajánlom nagyon, brutál jó autó még a TDI RS Octavia is (én TDI-vel vezettem).
2017. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eleve melyik generáció?

Az újabb 2.0 TSI teljesen jó, ahogy a CRTDI is. A PDTDI RS Octavia-kat nem szabad megvenni csak

2017. szept. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2es sorozatot szeretnék venni.És még a futóműröl hallottam hogy nem a magyar utakra van kitalalva.
2017. szept. 28. 13:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha van akkor milyen gyenge pontjuk van?Vannak tipikus "gyerek betegségeik"?
2017. szept. 28. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a motor TFSI, akkor 98-as benzint kell tankolni bele. Ha TSI, akkor jó a 95-ös is. Szerintem a felsoroltakon kívül más baja nem nagyon lesz, de ugye ez nagyban függ már az előző használótól. A futómű alkatrészekkel kapcsolatban nyilván a magyar utak tönkreteszik, mint szinte minden autóét, nézd meg, milyen összegű a csere egy lengőkarszilentnél, stabilizátornál, lengéscsillapítónál.
2017. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, hát ennyi erővel semmilyen sportosabb autó nem való a magyar utakra...
2017. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen autó nem való a magyar utakra, kivétel a törökországban szereltek, meg a Daciák:)
2017. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!