Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy VW GOLF IV, hátsó szélvédő...

Egy VW GOLF IV, hátsó szélvédőjét, illetve a 2 hátsó utas oldali üveget szeretném besötétíteni, valamint 15" alufelnit is szeretnék venni, ami jól mutatna egy fekete autón!?

Figyelt kérdés
Viszont nem igazán értek hozzá, ajánlanátok párat, mennyibe kerülnének ezek, kell hozzá engedély?

2017. okt. 2. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

B oszloptól hátrafelé nem kell semmi, lefóliáztatod egy fóliás cégnél és kész. Ahogy a 15"-ös alufelnit is simán megveszed felrakod és kész.

Fóliázást nem tudom, nekem a komplett 5 ajtós Golf IV összes ablaka 75.000 Ft volt 3 éve, nyilván ez sokkal olcsóbb. Felninél meg amennyit rászánsz, vállalható állapotú gyári 15-ös felnit kapsz 40-50.000 Ft/garnitúráért, új gumi meg csak rajtad múlik mennyit áldozol rá.

2017. okt. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25-30.000 Ft nálunk a Golf4 teljes fóliázása (vezető és anyósülés kivételével).
2017. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző voltam, itt ak iegészítő: [link]
2017. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. okt. 3. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!