Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 vélemények?

Simson s51 vélemények?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kezdő, tanuló motor minden tekintetben. Vezetni, szerelni.
2017. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
szeretsz szopni?
2017. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 laci275 válasza:
Nekem az van ,persze gyönyörüen rendbe hozatva , megfúratva és egy igazi élmény . Persze ha megelőzök valakit az is egy igazi élmény. Csak a legjobbakat tudom mondani róla .
2017. okt. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"csak a legjobbakat tudom mondani róla"

Ja mert valódi motoron még nem ültél.

2017. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A Simson S51 egy korát nagyon is meghazudtoló kedves kis motor. Sokan szidják és sokan szeretik, mert nagyon egyszerű szerkezet. A fiatalok tuning gondolatokkal közelítenek hozzá ezért sok a szétbarmolt simson!

Ha egy olasz robogót malosi cuccokkal tuningolnak néhány ezer kilométer után darabokra hullik, ugyan ez történik a simsonnal is! Ha gyári kipufogó,henger stb. van rajta sok ezer kilométert képes elmenni.

Most javitottam egy Piaggio robogót, (Gilera Runner)sok tuning-tól megszabadulva nagyon nehéz volt eredeti állapotba hozni a motort. Egy stabil robogó lett belőle.

Simson ma már 30-45 éves. Gyári alkatrész tényleg nincs hozzá, ha talál az ember minőségi alkatrészeket, akkor bizony lehet belőle kiváló kis motort csinálni.

Nekem 1975-ös Simson S50B motorom is van. télen nyáron rúgásra indul, jól megy és nem csörög. egy dolog nem eredeti rajta, a gyújtás S51 re alakítottam, mert sokkal megbízhatóbb, azért maradt a megszakítós megoldás.

Alkatrésznek inkább bontott dolgokat, mint utángyártottat használok.

2017. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!