Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne nekem a...

Melyik autó lenne nekem a legjobb elsőnek?

Figyelt kérdés

Első autó vásárlása előtt vagyok, és nem tudom melyik lenne nekem a legjobb. Suzuki Swift, Fastra kizárva. Fontos hogy ha valami kifekszik benne ne kelljen kétszer annyit rákölteni mint amennyiért vettem. Ja és csak és kizárólag benzines érdekel, 1.6os vagy 2.0es motorral.

Én a Golf IV-re gondoltam, szerintetek?

Keret: 600.000Ft átíratással, plusz költségekkel együtt.



2017. okt. 8. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt csinálsz, amit akarsz, de a mindennel együtt 600ezer kb annyit jelent, hogy a vételár max 400ezer körül lehet, és akkor elég jó állapotban lévő autót kell találnod.

Vásárlás, átíratás után olajcserét, vezérlés cserét illik csináltatni, szinte biztos, hogy cserés lesz néhány alkatrész, nagyon gyorsan elúszik az a 200ezer, és ha nincs plusz tartalékot szívás is lehet e vége.

Nem véletlenül ajánlják az általad kizárt olcsó autókat annak, aki kevés pénzből akar autót fenntartani, mert a vételár lesz a legkisebb kiadás

2017. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Golf 4 nem jön ki ennyiből. Amúgy is túlárazott és nem is túl jó autók.

Golf 4-et minimum 1 millából vennék, abba beleférne minden.

Viszont pont F Astra, Swift, B Corsa, Golf 3 amit javasolnék.

Marad átírásra, szervizre, de így is eléggé ki lesz centizve a keret.

F Astrát simán vállalnám én is, elektromos ablakkal, klímával már 400 körül lehet találni.

2017. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod az F Astrával? 10 évig volt olyanom, a világból kivitt komolyabb szervizköltség nélkül. A mai kocsik a nyomába se érhetnek megbízhatóság szempontjából.
2017. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Érdekes, hogy éppen azok kizárásával kezded, amik a Te jelenlegi elvárásaidnak leginkább megfelel(né)nek.

/beszerzési ár, szervizigény, stb./

2017. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

városba kéne??

ha igen akkor elég egy ezres is

pl vw polo

2017. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!