Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én azt vettem észre hogy Bmw...

Én azt vettem észre hogy Bmw Audi Merci közul kb ilyen 2015 ös modellekből miért van hogy a Mercinek van a legcsumyább belseje? Szerintetem ez igy van? Nektek melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyesírásod
2017. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 crudy ***** válasza:
De azt érted h az h valami csúnya-ronda az nem exact. Tehát nem lehet tényekkel alátámasztani. Volt az a kia azt hiszem aminek a ködlámpája a szélvédő alatt volt egy ilyen hurkán. Mintha úszógumija lenne az autónak. Az is bűn ronda volt de mégis megvették. Akkor most beszélgessünk arról h ki milyen fagyit szeret?
2017. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiat multipla amire gondolsz szerintem. Az egész ízlés kérdése. Nekem tetszenek a Mercik is de a vezetési élménnyel nem vagyok megbarátkozva, az AGM-ével sem..
2017. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 crudy ***** válasza:
Jesszus fiat igen, nem kia. Koszonom.
2017. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!