Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy bme e46 2000 évjárat...

Adott egy bme e46 2000 évjáratú 2000 cm3 disel autó. három másodperc kell h elaludjon az olajnyomás visszajelző lámpám, csak indításkor, vagy ha megállok valahol hosszabb ideig . Melyik alkatrész kophatott el így hol nem tud kialakulni az olajnyomás?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Olajszint rendben?

Olajcsere-periódus be volt tartva?

2017. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, egytől egyig.... komplett olajszűrőház is lett cserélve, az egyik visszacsapó szelep tört szét benne , de ennek ellenére se javult meg .... lehet h a főtengely csapágyai ill maga a főtengely kophatott meg
2017. okt. 10. 22:32
 3/6 A kérdező kommentje:
a motor hangján is lehet hallani h eleinte "magas" (lásd: hidegen vagy ha leállok 1-2 órára valahol, ezidő alatt szerintem valahonnan jelentős mennyiséget veszít) majd amikor letelt a 3 másodperc megváltozik a motor hangja "mélyül".... ekkor alakul ki (tartsa) a megfelelő olajnyomást
2017. okt. 10. 22:38
 4/6 A kérdező kommentje:
olajszivattyút vettem már le, nem tűnt vészesnek, sőt biztos nem a szivattyú itt a probléma
2017. okt. 10. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez valami BMW betegség lehet, az én E36 benzinesem is csinálja, haveré szintén. Mivel csak hosszabb állás után jön elő, kétlem, hogy csapágy gond lenne. Valami külföldi fórumon olvastam olyat, hogy valakinek az egyik láncfeszítő csinálta.
2017. okt. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem is gyárt már autókat? :)
2017. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!