Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második generációs (2006- )...

Második generációs (2006- ) Audi TT coupe-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 02:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Attol függ melyik motorral gondolod .

Nekem egy 180lovas 1.8T motoros quattrom

van én imàdom . Bár ennek nem kell sok dolgot rakni a csomagtartójàba mivel alapol nem valami nagy és a quattro hajtàs is valamennyivel szükiti a csomagtartót , de komprumisszum aki sport coupet vesz az ne akarjon vele akkora ciccokat és annyit cuccolni mint amit egy kombival lehet . 1.8T-nél a turbora érdemes nagyon oda figyelni mert nem olcso egy új turbo és a quattro esetében az egész hajtásra és a konplett futoműre mivel ahoz se olcso az alkatrész . Amúgy kiràly kis gép , én nagyjàból 3 éve hasznàlom semmi komoly gondom nem volt vele hàla az égnek :D amikor meg vettem első tulajtol volt benne 240 valahàny ezer km , most 320ezer km-nél jàrunk . Ugyhogy ajànlom , de ne a kinàlat aljàrol keress és csak is vezetett szervizes tulajdonostol eladot keress .

2017. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy TT-tulajjal találkozom. Ez szuper!

Ugyanilyen generációból van a couped?

Magas vagyok, így azt szeretném még megkérdezni, hogy a vezetőülés az tágas? Sok helyen olvastam, hogy kicsi.

2017. okt. 13. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!