Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autovásárlás előtt állok. Ti...

Autovásárlás előtt állok. Ti melyiket javasolnátok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a nyári keresetemből szeretnék autót vásárolni,meg suliba járok.Szóval kb 500-600k-m lenne rá.Golf 4 1.9 TDI vagy 1.6 os motorral és a Seat Leon 1.6-t néztem ki.Mit gondoltok ezekről az autókról?Milyen motorral érdemes megvenni őket?

2017. okt. 15. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

1.6 leon.

A 4-es golf tdi is megbízható,de a városi használatban drágába kerülhet 1 javítás...

Na meg ,diák munkán fenntartani sem olcsó....

Havi ~20-22e ft csak a benzin+biztosítás,és csak városban párszáz km-t mentél...

4-5 ezres rezsióradíjak....

Havi min. 4 nap diák munka a ~20-25e ft ,vagyis csak a tankolás+biztosítás része...Aztán akkor be sem ütött a krakk...

Ugyanígy voltam :)

Én havi 8 napot (minden péntek szombat éjjel) dolgoztam,úgy fenn lehetett tartani.

2017. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod:) Még egy olyan kérdésem lenne,hogy a Leont 8 vagy 16 szeleppel érdemesebb inkább megvenni?
2017. okt. 15. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesítményre közel azonos, 8 szelepesnél a nyomaték már alul megvan.

Igazából szinte mindegy , eladásnál a 16 szelepest jobban szeretik a vevők.

Viszont 500-600-ba leont?

Necces. :)

2017. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!