Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4-es 1.9 tdi?

Golf 4-es 1.9 tdi?

Figyelt kérdés
szeretnék autót venni most kaptam meg a jogsit es azt szeretném kérdezni hogy az 1.9-es tdi golf 4-es mennyire lenne megfelelő autó kezdőautónak mennyire pénztárcakímélő illetve nekem nem hosszú utakra lenne ?

2017. okt. 15. 21:56
 1/2 anonim válasza:
A golf 4 az jó autó én is most néztem ki magamnak egy 1.9 tdi -t. Keveset is zabál, viszont a turbónak nem egészséges ha csak városban karcolsz vele pár karikát. Akkor érdemes dízelt ha hosszabb utakra mész, vagy építeni akarsz egy fain smoke & charm autót.
2017. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt TDI Golf IV-m (110 lóerős, adagolós), elfogultság nélkül mondhatom, hogy messze túlteljesítette az elvárásokat. 140.000 km alatt hozzá se kellett nyúlni érdemben. Egy évig használtam úgy, hogy 15 km város, munkába minden nap, hétvégén 100 km autópálya, semmi lustulás, kokszolódás vagy egyéb legendás probléma nem jött elő. 17" alufelni ellenére a futóműhöz se kellett nyúlni.

A kocsi maga túl van árazva 8-900.000-ért kell nézegetni, ha jót akarsz, alkatrész viszont filléres. Olajcsere (Casrtrol olaj, összes szűrő) 16.000 Ft+Áfa pl.

2017. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!