Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldön lejárt műszakival...

Külföldön lejárt műszakival és kötelezőbiztosítással hogyan tudom kivnni a forgalomból az autót?

Figyelt kérdés
Az autó már működésképtelen. Én vagyok az üzembentartó. Hogyan tudok eljárni? Mi ilyenkor a pontos teendő?

2017. okt. 16. 11:37
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Először is haza kell hozni!Addig semmit nem tudsz csinalni!Utána leadod egy bontoba majd az ott kapott igazolással mehetsz az ocsmányirodaba hogy levegyem a nevedrol!
2017. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:
Beszéld meg a tulajjal hogy megveszem és a többi az én gondom. Írunk rendes adásvételit
2017. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

@beviz elek

Ukrajnában van az autó. Úgy is vállalod?

2017. okt. 16. 12:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudom hazahozni traileren kívül? A traileres brutálisan drága megoldás. Milyen megoldások vannak még erre?
2017. okt. 16. 12:56
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
Semmilyen mas.......egyebkent ha ukrajnaban van az auto az annyit segít a helyzeten,hogy 3. Világ beki ország.....tehat meg tudod azt játszani hogy ott eladod valami figuranak 2 hrivnyáért,vagy ingyen....errol írtok egy adasvetelit,te leveszed a két rendszámot meg a papírjait hazahozod,aztán a okmanyirodaban meg azt mondod eladtad külföldre azt csókolom....az ukrán meg azt csinál majd vele amit akar
2017. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol otthagyod az út szélén. Két nap alatt széthordják, te meg bejelented, hogy ellopták.
2017. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!