Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autópályák mentén mennyire...

Az autópályák mentén mennyire biztonságosak a pihenőhelyek éjszaka?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Változó. Ha a kocsiban akarsz aludni, magadra zarod. Kamionosok is ott alszanak
2017. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én éjszaka az ilyen lepukkant parkolókban még 5 percre sem szívesen állok meg, mert kitudja mi van ott, nincs senki aki segítsen baj esetén. Viszont egy benzinkút már elég biztonságos, ott aludni is merek (lehetőleg közel a kúthoz, ahol még kamera is lehet).
2017. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyire sem az.Vannak csoportok akik erre szakosodtak.Gondolj bele hogy a legtobbnel világítás sincsen.Beallsz,elalszol, melléd áll egy autó és kipakolnak.Segitseget sem tudsz hívni..
2017. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én annakidején, amikor sokat jártam éjszaka, soha nem autópálya pihenőben álltam meg, hanem benzinkútnál (nem Magyarországon volt, de szerintem itt is kb. így működne - az emberek segítőkészek, ha udvarias vagy és nekik nem kerül semmibe).


Mindig bementem a kútra, és mondtam az éjszakásnak, hogy nagyon fáradt vagyok, baj-e ha beparkolok és alszom 2 órát.

100%-ban tök rendesek voltak, sokszor még azt is mondták hova álljak, hová lát a kamerájuk, és olyan is volt, aki megkérdezte mikor ébresszen fel :)

Egy se pampogott, hogy miért nem veszek semmit.

2017. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!