Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennnyibe kerül egy komplett...

Mennnyibe kerül egy komplett váltócsere?

Figyelt kérdés
A váltó meg van hozzá már, munkadíjra vagyok kíváncsi (1.4 pd)

2017. okt. 16. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
40 ezer.
2017. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző jól írja. Nagyjából ennyi.
2017. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azèrt kocsi függő. Amit írtak az egy règi Swiftre igaz... Más autónál ez kerülhet 3x annyiba is
2017. okt. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jah, nèzem az anyag meg van, akkor lehet azèrt kevesebb
2017. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:

Nem tudom honnan az infó, de kicsit ellentmond az 5000 Forint körüli rezsióradíjnak. (egy váltó csere max. 3 órás munka)

Természetesen nem egy fővárosi hostess-lányos/kávézós "szuperszervíz"-ről beszélek. ;)

2017. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 óra? Na azt azért megnézném! Max egy Ladában annyi. Egy mai autóban úgy kezdődik hogy első futómű, bölcső lebont. Bontott váltót én nem tennék vissza a ki tudja milyen olajjal, tehát abban is olajcsere. A rárohadt csavarokkal is lehet szopni rendesen. (Azt csak halkan teszem hozzá, hogy ha már lent van a váltó, érdemes a kuplungra is ránézni.)

Majdnem egy teljes munkanapot rá lehet számolni a ki-beszerelésre.

Persze aki képes supermen sebességgel, mint egy gyorsítottfelvétel dolgozni, annak meglehet 3 óra alatt is.

2017. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 18 ezer forintot fizettem.
2017. okt. 22. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom számlát is kaptál róla... ;)
2017. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!