Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2013 Audi S5 azt írja ki a...

Stephen Mayer kérdése:

2013 Audi S5 azt írja ki a müszerfalra, hogy németül. Adaptives Licht defekt angolul Adaptive light defective valami megoldás erre?

Figyelt kérdés

a biztosítékot néztem kihúztam amit nem kellett volna, vissza dugtam, és ezutan ezt az üzenetet írja ki, kanyarodéskor ez az izzó kapcsol fel.

Van valami megoldás? resetting vagy valami. Én azt gondolom, hogy. nincs baja csak valami beállítás vagy valami ? :)



#Audi #elsõ lámpa
2017. okt. 17. 05:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy kiütötted a kanyarkövető elektronikáját. Vidd el autóvillanyászhoz, h ő nem tud segíteni akkor jó eséllyel vezérlőcsere.
2017. okt. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rá kell dugni diagnosztikát, hogy kiderüljön a pontos hibakód. Ha megvan a kód, akkor lehet tovább lépni. Lehet, hogy elég egy hibatörlés, de lehet költséges megoldás is.


Hibakód olvasást laikus is tud végezni némi utána olvasást követően. Keress rá erre: VCDS!

2017. okt. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj már! Megveszed a 20 millás ótót, kifingik valami és otthon kísérletezgetsz? Vidd el egy szervizbe, rádugják a gépre és egy perc alatt kiköpi, hogy mi a gond.
2017. okt. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
No igen, ebből látszik, hogy drága autóhoz sem kell ész...
2017. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hogy normálisat is írjak: ez szerintem az a kanyar lámpa, vagy micsoda, az nem működik. Ami dinamikus az út felé világít mindig.
2017. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönoöm a javaslatokat!
2017. okt. 18. 03:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!