Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki nélküli autó hazahozat...

Műszaki nélküli autó hazahozatala Németországból?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom Magyarországra hozni a saját tulajdonomban levő autómat Németországból ? Azt tudom, hogy vontatni nem lehet, a tréleres megoldással tisztában vagyok , de esetleg más megoldás? Pl.: ideiglenes ( sárga rendszám stb)

Nagyon sürgős lenne, nem tudom kint műszakiztatni családi okok miatt!


2017. okt. 17. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad az autó milyen rendszámos. Magyar, vagy német? Ha német, akkor: sárga rendszámmal nem viheted haza, az csak Németország területére érvényes. Pirossal vihetnéd haza, de annak kiváltásához, meg feltétel a TÜV. Ha meg magyar rendszámos, akkor pláne esélytelen műszaki nélkül hazavinni. Csak a tréler marad.
2017. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Német rendszámos az autó.
2017. okt. 17. 16:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy tréleren hazahozhassam kell valami papír vagy bármi ?
2017. okt. 17. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, csak az autó papírjai. (törzskönyv, forgalmi...stb...)
2017. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Trailer nem kerül vészesen sokba, és semmilyen papír nem kell hozzá (törzskönyv nem árt, hogy legyen, mert ellenőrzésnél kérhetik).
2017. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!