Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a szeker?

Nem indul a szeker?

Figyelt kérdés

99-es chevrolet blazer, mar az elsö beinditasa sem volt konnyu, benzint, mindent kapot az autoban egy sz@r aksi volt , de volt/van az autoban cargard (950s) telepitett riaszto rendszer.

Na most 1 ora szenvedes utan az immobiliserrel bezartuk az auto es kinyitottuk utana pöcröff.El is hoztuk, 300 km minden rendben volt ment rendesen.

1 hetet allt az auto 1-2x volt beninditva de nem ment sehova. Egyik nap kiakartam allni es az auto szia leallt, valoszinuleg a benzin fogyhatot ki vagy csak nem kapja fel, rasegit meg h emelkedön allt szegeny. Most mar 2 hete a parkoloban.. Volt bika, kapott 30 liter benzint amugy a benzin szivattyu perfekt, volt aksi csere! na ezt nem tudom h jo ötlet volt-e, lehet azert is letilt, viszont addig tökeletesen megy amig a legszuroben kapja a benzint... Inditasgatlo kivan zarva, akkor elsöre se tudtuk volna beinditani, csak az immobiliser lehet szerintem... Elöre kösz a valaszokat!



2017. okt. 20. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"Inditasgatlo kivan zarva, akkor elsöre se tudtuk volna beinditani, csak az immobiliser lehet szerintem"


Azt tudtad hogy indításgátlót külföldiül immobilisernek mondják?

2017. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te, arra még nem gondoltál, hogy szerelővel megnézesd? :)
2017. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te a rejtett kapcsolos, kormanyzart immobiliser nek hivod? ok
2017. okt. 20. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahol az üzemanyag körül lesz a kehe, de ember nincs, aki ezt a neten keresztül pontosítja neked. Keress egy szerelőt, húzasd el hozzá, nézze át az egészet.
2017. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!