Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autó hírdetésről?

Figyelt kérdés

Láttok benne bármi kivetnivalót?


[link]



2017. okt. 20. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nézesd meg szerelővel! Ha nagyjból rendben van, akkor jó vétel.
2017. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A hirdetés minősége elfogadható de nem tudták eltakarni hogy látszik a jobb eleje törve volt és az első szélvédő se gyári. Kérdés elmondja e az eladó ha felhivod.

Még lehet más is de telefonról nézve ez ordítva kocsiról

2017. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2. Igen ez nekem is feltűnt, s kicsit furi hogy nem írnak erről semmit. Persze lehet, hogy olyan egyértelműnek gondolták...


De akárhogy is nézzük ez nem túl olcsó?

2017. okt. 20. 16:44
 4/22 A kérdező kommentje:
Am köszi a válaszokat, mentek a pontok!
2017. okt. 20. 16:45
 5/22 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni. Nem tudom a Skoda árait. Az ha a jobb eleje javított nem baj, a lokos ronda de max nem tudott vezetni a tulaj. Kérdés hogy műszakilag rendben van e. A km lehet valós meg nem is, mert a kuplungpedal erőteljes kopasa a sok város miatt is lehet.
2017. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
AAA autótól egy rollert se ha jót akarsz...
2017. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt kifejtenéd?
2017. okt. 20. 16:58
 8/22 crudy ***** válasza:
Az utolso arra utalt h az AAA autonak eleg rossz hire van. Tenyleg szeretnek atverni es ha vasarolni akarnak ritka parasztok. A hirdetes minosegevel tenyleg nincs baj, a kisebb karcokkal en se foglalkoznek. Kerdeses h mi az h magyarorszagon ujonnan uzembehelyezett? Ezt azt jelenti altalaban h kulfoldrol szarmazik az auto es most hoztak be de azt irjak h magyarorszagon vettek ujonnan. Illetve azt irjak benne h elso tulajtol valo de lentebb mar masodik tulajt jeloltek meg. Akkor most? Ennek a kereskedesnek en se hinnek, lehet szet hazudjak az egeszet. Ha ez az auto kell neked ami szerintem nem szerencses de nem ezt kerdezted, akkor en tuti beguritanam helyedben egy szervizbe es nagyon nagyon alaposan at vizsgaltatnam. A futott km is eleg kevesnek tunik ami meg lehet igaz de az AAA autonal mar nem annyira.
2017. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

1.2-es Fabiát nem vennék, inkább 1.4.

Klíma nélküli autót sem vennék.

Az AAA-tól sem vennék semmit :D

2017. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Az 1.2 nekem tökéletesen elég. Számítottam rá, hogy ezzel majd többen jönni fognak, de ez a része nem érdekel.


Klíma meg nt, hogy van e benne. Elvileg kijelöltem, s csak olyanok között kerestem amiben van klíma. Most is kijön ez az autó, ha így keresek.

A listába nt miért nincs benne... :/

2017. okt. 20. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!