Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 400 000 Ft-ból...

Szerintetek 400 000 Ft-ból tudok venni ideális első kocsit, vagy még gyűjtsek hozzá?

Figyelt kérdés

Igazából semmi extra elvárásom nincs... 3 évig az egyetem alatt szeretném használni, tehát napi szinten főleg városban, összesen maximum 80km/nap.


Ennyi pénzért találok jó állapotú benzines autót, érvényes magyar okmányokkal és klímával?

Az egyetlen extra kívánságom talán a színezett üveg.


Vagy gyűjtsek meg hozzá? Ha igen, akkor mennyit? Az a baj, hogy a tömegközlekedést mar nem nagyon bírom...



2017. okt. 22. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Benzin-gázos, klímás swiftet vettem a nyáron ennyiért, 2002-es évjárat, 1 év műszaki, rozsdamentes állapotban, amúgy fapados kiadás. Az üvegek sötétítettek (műbizonylatos), meg kapott 6 hangszórót, és hozzá adták a felnire szerelt téligumikat. Tehát nem lehetetlen ilyet találni. De ha nincs szinezett üveg az sem akkora gond, mert fóliáztatással lehet ezen segíteni.

Biztos a Swiften kívül is van más típus, de én ebből találtam jó állapotút.

Viszont ha egy autóvásárlás minden költségét tartalmaznia kell ennek a 400nak akkor az úgy neccesebb lesz.

2017. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen szerintem bőven elég.

3 évre kell gondolom utána már megveszed az álom autód, egy ilyen autóra ne költs sokat egy jobb állapotú suzuki swiftel már el lehet lenni.


Igen találsz, és jobb ha van rajta egy sokáig tartó müszaki és akkor nem kell annyit papirokkal foglalkozni.

Klima az a te dolgod, télen nem veszed le a nagykabidat a kocsiban, nyáron megpusztulsz a melegben.. ált. klima alapfelszereltség a kocsikban max el van romolva.


Szerintem kezdd el keresgélni a kiszemeltedet. :) Remélem segitettem

2017. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1.3-as swiftet már kapsz ennyiért elfogadható állapotban klímával.
2017. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es voltam. Méghozzá teszem, hogy próbálj ne rozsdásat venni.

Ablaksötétítés, ahogy az első mondta

2017. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is swiftre gondoltam azonnal, nem véletlenül. A szervizelése sem sok, a fogyasztása is igen jó...


Mindenkinek más az ideális, de sokaknak megfelel egy ilyen autó még hosszabb időre is, mert elég, hogy guruljon el néha ideoda s legyen egy bármekkora csomagtartója bevásárláshoz s ne legyen sok a fenntartása. Ha többet vársz egy autótól, akkor majd bizonyára veszel egy jobbat később. De elsőre teljesen OK lehet egy Swift, főleg, ha nincs pénzed másra.

2017. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kell neked jármű akkor írták, de a személyes véleményem az, hogy én inkább várnék, aztán egy kicsivel többért venni mást.
2017. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Németh János 2 ***** válasza:
Suzuki a legjobb választás ennyi pénzért, nagyon jó kis autók, keveset eszik jól megy, fentartási kőltsége kedvező!
2017. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!