Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Grande punto 1.3 multijet mit...

Pazoja kérdése:

Grande punto 1.3 multijet mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!

Új vagyok ezen az oldalon,egy 96-os 6fokozatu automata vàltós1.3-as multijet van a garàzsomban. Sok hozzàszólàst olvatam màr,több alkalommal talàtam olyan hozzàszólàst is ami sok segítséget adott!

Jelenleg olyan hiba van a kocsimmal amire eddig nemtalàlt megoldàst a veszprémi Fiat szerviz.Meg màsok sem.Félmillàt költöttem az

autora.4 új injektor,4 izzitógyertya,lamdaszonda,vezermülànc garnitura vizpumpàval stb.

Inditàskor nem indul el minden henger,csak 3 vagy 2 motor hőmérséklettől függetlenül.Lehet hideg,meleg,langyos,tök mindegy és ez nem àllandó.Van amikor minden rendben van.

Kb.1percen belül be àll az alapjàrat,onnantól mintha semmi sem történt volna megy minta golyó.

Volt màr ilyen vagy ehhez hasonló gondja lakinek?

ui.EGR szelep leszelve kitakaritva,frisslevegőszelep szintên,kipuffogógàz bevezetőcső,is.

Minden tanàcs,tapasztalat érdekel!

Köszi!


2017. okt. 22. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem müködik négy hengerből 2 vagy 1?
2017. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyenetlenül jàr a motor,ràngatódzik.

Hallani és làtni is lehet ezt ahibajelenséget.

Köszönöm êrdeklődő kérdésed!

2017. okt. 23. 08:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Lendkerék teszi a motorjárását egyenletesé, lehet azzal van a gond..


De ezt vidd el szerelőhöz mert ezt otthoni eszközökkel nem nagyon lehet kijavittani es szakmai tudast is igenyel.

Kompresziomérés stb.

2017. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!