Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pályaalkalmassági vizsgálat...

Pályaalkalmassági vizsgálat (PAV) hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Sajnos 5ször nem sikerül a vezetés vizsgám.

Arra lennék kíváncsi,hogyan zajlik?

Utána hol tudom letenni a forgalmi vizsgát (csak Pesten lehetséges)?

Kell-e plusz órát vennem?

Valamint a jogosítványban van-e jelölve hogy ilyen vizsgálat útján szereztem meg?

Saját autóra kell valami ilyen jelzést kirakni?



2017. okt. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Ez már az a kategória amikor abszolút alkalmatlan vagy a vezetésre. A többi autós nevében is kérlek akik haza szeretnének érni épségben a családjukhoz, ne vezess.


A kérdésedre itt a válasz: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__3..

2017. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Arra lennék kíváncsi,hogyan zajlik?"


Reflex vizsgálat, alap pszichológiai vizsgálat, egyensúly, látás. Kb. van olyan is, hogy felvillantanak számsort különböző időkre, és írd le amit meg tudtál jegyezni. (átlagban 3 számot szoktak, de ahogy rövidül az idő, akkor van aki csak 1-2-t tud, nem kell megijedni)


"Utána hol tudom letenni a forgalmi vizsgát (csak Pesten lehetséges)?"

Ezt nem tudom pontosan.


"Kell-e plusz órát vennem? "

Feltételezem, mert minden bukás után kell.


"Valamint a jogosítványban van-e jelölve hogy ilyen vizsgálat útján szereztem meg?"


Ilyenről nem tudok.



"Saját autóra kell valami ilyen jelzést kirakni?"


Igen, a kocsi hátuljára bal oldalt egy kézifék szimbólumot kell felragasztani. (haha)

2017. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A PÁV képesség vizsgálat, azt "szakértik" meg, hogy a vezetéshez szükséges képességekkel rendelkezel-e, képes vagy megtanulni a jármű vezetését további gyakorlások után, vagy a megfelelő képesség hiánya miatt nem sikerült az 5 kísérletből levizsgázni.

Amennyiben a vélemény az, hogy képes vagy megtanulni a vezetést, az a tovbbi tanulásra ad szabad utat, tanulni, vizsgázni továbbra is valamelyik autós iskolában lesz lehetőséged.

PÁV előtt elég érdekes az a kérdés, hogy kell-e plusz órákat venned.

2017. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!