Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen egyszerű a rakodási...

Ilyen egyszerű a rakodási terület elfoglalása?

Figyelt kérdés

Eddig teherautóztam, Pesten nagyon keveset jártam, nem volt ilyen gondom.

Most 3,5 tonnás hátfalas autón dolgozok, immár 2 hónapja.

Rengeteg belvárosi cím van, a parkolás lehetetlen.

Rendszeresen előfordul,hogy személyautók állnak a rakodási területen, és egyre gyakoribb, hogy ott van a szélvédő mögött,hogy áruszállítás, és csókolom.

Néha ettől felrobbanok, hogy egy nyomtatott A4-es papírral meg van oldva a szabálytalan parkolás.

Gyakran van az is,hogy sok személyautónak megfelelő hely van szabadon, de én hátfalas autóval oda nem férek be...még ha nem kéne leengedni a hátfalat akkor se nagyon tudnék párhuzamosan beállni, de pakolni meg fixen lehetetlen.

Ő meg ott áll az Audival a rakodási területen.


Egyszerűen azt sem értem,hogy sosem látok a rakodási területen parkoló autók szélvédőjén mikuláscsomagot, de a kérdésre visszatérve.Ennyire egyszerű,hogy nyomtatok egy A4-es papírt áruszállítás címszóval, és máris lesz helyem a belvárosban a személyautómmal?


2017. nov. 4. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tanultál kreszt tudod hogy ez szabálytalan. Pakolni meg szabad állni, ezt engedi a kresz, viszont parkolni nem. És ehhez semmi köze az A4es papírnak. Ezek viszont az esetek többségében így parkolnak. Általában ott lakók, dolgozók az ilyenek.

Azért tehetik meg a rendőrség, közterület felügyelet xarik rá (vagy le is vannak fizetve)

2017. nov. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!