Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G 1.4 benzin 2000....

Opel astra G 1.4 benzin 2000. Nehezen indul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Vettem egy astra G t, az előző tulaj elmondta hogy néha volt olyan hogy kicsit szaggatott a kocsi. El vittem egy hosszabb próba útra semmi sem volt, ment szépen simán. Jelenleg azt csinálja ha elérni az 50 km/h sebességet szaggatni kezd. Nagyobb sebességnel nem csinál semmit. Indításkor többször nehezen indul, de van hogy elsőre beröffen. Gyertyát kicseréltem, de azóta is fenn áll a probléma. Szerintetek mi lehet a gond?
2017. nov. 7. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi még annyi, hogy indításkor pukkan néha.
2017. nov. 7. 21:10
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerintem a fogyasztása is nagy.
2017. nov. 7. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézni a hibakódokat. Ha nincs semmi, akkor cumi, mert csak próba alapon lehet megtalálni, mi okozza. Talán a trafósor kezdi megadni magát.
2017. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy ilyen és kb megfejthetetlen, volt gyertya, trafó, gyújtás stb cserélve, jobb lett, de teljesen nem tűnik el a gond. Kb egy bizonyos fordulatszám tartományban csinálja
2017. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kimarad a gyújtás, amit a trafósor tud csinálni, vagy pedig maga a gyertya. Elegendő, hogy néha beköpi a gyertyát valamelyik henger és kimarad. Nálam is így kezdődött és hengerfejfelújítás volt a vége (hengerfej tömítés átégés miatt). Az óta ez a probléma megoldódott, de az autót el is adtam utána.
2017. nov. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!