Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sedán. Hátsó futómünél...

Suzuki sedán. Hátsó futómünél kopogo hang.4-5 sebességnél. Szerelö szerint kerékcsapágy. Lehetséges ez? Szerintem a kerékcsapágy inkább daráló hangot ad, nem ütemes erős, ritmusos kopogást.

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a típust, de hátul általában a stabilizátor elkopott gömbfejei szoktak kopogni
2017. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a csapágynak nem kopogós hangja van.
2017. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt figyeld meg hogy sebességtől függően változik e a kopogás ritmusa, vagy inkáb egyenetlen útszakaszokon erősödik fel jobban. Bár a csapágy akkor se kopog ha csak nem annyira rossz már hogy lötyög miatta a kerék, de biztos éreznéd mert össze vissza rángatna.
2017. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyenletes a kopogás,nem sebességfüggő.De leginkább magas fokozatoknál jön elő.
2017. nov. 14. 12:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Az út elején nem halllani,majd egyre hangosabbb lesz,aztán elég hangasan kopog.
2017. nov. 14. 12:54
 6/8 JulesTS ***** válasza:
Nekem volt olyan kerékcsapágyam ami halkan de kopogott, persze ezt sebességtől függően tette. Hangosan inkább futómű alkatrészeinél (gömbfej, szilent) tud kopogni. Suzukit nem ismerem, de hátsó futóműben általában csak szilentek vannak. Ezeket érdemes ellenőrizni. Esetleg még a lengéscsillapítót.
2017. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most értem haza a szervizből.Futómü ellenőrzést kértem,nem találtak hibát.megemlitettem a hátsó csapágyat,lehet az a hiba mondják,de még hajtsam a januári műszakiig.Sedán k.a. csapágy kerékaggyal együtt van.nem olcsó mulatság.-föleg ha nem az a hiba.
2017. nov. 14. 15:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!!Folytatom tovább a kutakodást,azt hiszem ez nehéz menet lesz,főképp a szervizzel.
2017. nov. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!