Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Sperr nélkül mennyire megy nehezen keresztbe egy 325 vagy 525i?

Elég ritkán látok sperrel együtt eladókat, ezért érdekelne hogy mennyire mennek keresztbe nélküle. Inkább egy 20i-t kellene vennem amit könnyebb kisházas sperrel találni, vagy egy 25i-t, amit nehéz nagyházassal elfogadható áron találni? Utcán használnám, de néha szeretném kivinni eldugva valahol elrúgni neki, és ehhez nyilván nem árt ha megy is keresztbe.

Keress kérdéseket hasonló témákban: BMW, drift, kocsi, autó, sperr, differenciálmű, nagyházas, kisházas, vezetés

11-14 20:24  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Leginkább semennyire, ha pedig keresztbe áll, akkor elég fosul irányítható, inkább a tehetetlenség viszi. Sperr nélkül nincs móka, legfeljebb havon.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 11-14 20:33 Privát üzenet
John_McClane nevű felhasználó válasza:

MEgveszed az autót ami tetszik utána meg veszel alá egy difit 100 körül és kicseréled csáposon egy óra alatt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 11-14 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, csak az a baj hogy egy millió a keret sajnos. Papírozással, téli szettel és a hazahozatallal. Ilyen áron pedig még 20i-t is nehéz találni értelmeset, sperrel.

# 3/10Időpont 11-14 20:50 Privát üzenet
Majd összeszeded a pénzt sperre. Nem ráér?

# 4/10Időpont 11-14 21:01 Privát üzenet
El el lehet rúgni, de nem túl irányítható sperr nélkül. Inkább csak szenvedés mint mókázás.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 11-14 21:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És inkább az e34-eket vagy 36-okat nézegessem? Azért egy 34-ben van majdhogynem 200 kg + súly. Vagy ez nem számottevő?

# 6/10Időpont 11-14 21:30 Privát üzenet
E34-es 525-öst szoktam terelgetni, nemrég van benne csak sperrdiffi. Azelőtt száraz úton semmi értelme nem volt próbálni vele a driftet, egyszerűen nem volt elég erő. Ha pedig vizes volt kicsit az út, akkor is trükköket kellett bevessek, hogy nagy nehezen keresztbe álljon. Kell alá a sperr na.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 11-14 22:07 Privát üzenet
Ha egymilliod van a kocsira, akkor kb 2.000 eurod van ra. Annyiért biztosan szepek vannak...szoktam latni kint. Mesesek.

# 8/10Időpont 11-15 15:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, de őket haza is kell hozni, regisztrálni stb.. Nem csak az autóra van egy millióm, hanem az autóra, papírozásra és a téligumikra. :)

# 9/10Időpont 11-15 17:01 Privát üzenet
kérdező: pontosan ezt írtam. 2.000 EURO az kb 640 ezer forint. A maradék a szállítás, az itthoni papírozás, szerviz, stb. Igazad van. lehet, hogy csak 1700 eurós autót nézegethetsz.Annyiért pláne nem kapsz kint könnyen jót.

# 10/10Időpont 11-16 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a váltó nehezen veszi az 1-2-es fokozatot mi lehet a gond? Nincs recsegés, kuplung teljesen ki van nyomva, álló helyzetben ez a probléma nem jelentkezik. Valaki megoldást tud,..
Opel astra G 1.4 benzin 2000. Nehezen indul. Mi lehet a gond?
13 éves Peugeot 307 kettes fokozatot nehezen veszi. Kiszáradt műanyag kulissza az oka?
El romlott a gyújtáskapcsolóm jöttem haza és nem bírtam le állítani az autót le kellett fulasztanom. El fordult a kulcs nagy nehezen de olyan mint ha a gyújtást adtam volna a..
Hogy viselitek, ha a melóhelyen kiderül a babátok és akikkel évekig együtt dolgoztál hirtelen levegőnek néznek vagy épp ott tesznek keresztbe ahol lehet? Én nagyon nehezen. :S
Audi A4 b5,1,6 Benzines,1998 évjárat. Az autó hidegen szépen fut, de mikor eléri a 90c-ot rángat, torpan nehezen gyorsul, vmikor le is áll miokozhatja ezt?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu