Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti hova rakjátok a...

Motorosok! Ti hova rakjátok a felszerelést?

Figyelt kérdés
Szóval úgy néz ki, hogy felvesznek egyetemre jövő évtől és motorral járnék be, de nem tudom elképzelni hova fogom rakni azt a sok göncöt. A kabát és a kesztyű még oké, de a térdvédőt, sisakot és kinek mije van még, ezeket ti hova rakjátok ilyenkor? Egy komplett szekrényt mégsem tudok magammal cipelni.

2017. nov. 14. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Túrarobogómon befért a sisak kivételével minden az ülés alá. Endurómon meg a hátsó dobozba raktam mindent a kabát kivételével.


Kérdezzed meg az egyetemet, lehet van egy terem/ruhatár ahova berakhatod.

2017. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem közepes méretű dobozom van kb. 40liter és sisak, műanyag sípcsontvédős térdvédő, két kesztyű, maszk elfér benne. Egy nagyobb 50-60literes dobozba nagyon sok dolgot lehet cuccolni, csak kabátot kell magaddal cipelni. Nekem volt 55literes dobozom, abba néha a kabátot is sikerült belepréselnem. Vegyél egy jo dobozt pl. Givi, Kappa megéri rá beruházni, a típusspecifikus konzolon kívül a dobozt viheted tovább a többi motorra.
2017. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!