Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek ismeretlen nevü...

Vennétek ismeretlen nevü olcsó kínai téli gumit?

Figyelt kérdés

Gondolom vmi szabvanynak azert meg kell felelniuk,tehát elvileg nem lehetnek annyira hasznalhatatlanok...

10ezer alatt rengeteg van eladó..


2017. nov. 15. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
nincs az a jó isten
2017. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha olcsó, akkor igen. Nem annyival rosszabb mint amennyivel olcsóbb.
2017. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképpen nem.
2017. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell. Ha csak kisvároson belül mész ott sem kapkodva akkor akár még szóba is jöhetne. Én sokat autópályázok, így kizárt.
2017. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült kritikán alulit venni. Száraz úton is teljesen bizonytalan lett tőle az autó.

Szerintem egy 2. vonalbeli, vagy egy használt jobb.

2017. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
A gumi az egyetlen kapcsolatod az úttal. Nem mindegy, hogy 40 m-en állsz meg, vagy 33-on. Sok balesetet lehet elkerülni egy normális gumival. A kínai gumi olyan, mint a többi kínai termék. Vacak.
2017. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hol, és mire van használva a kocsi? Még ha városban is, akkor elég egy gazdaságos is, mivel a minőségi vagy a prémium pénzkidobás... Én sokat használom a kocsit várostól a főúton át egészen az autópályáig, szóval nálam ez szóba sem jöhetne. Ha érdekel Falkent használok télit, nyárit egyaránt.
2017. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Több okból is.

2017. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék..jó lesz leásni a gyereknek a homokozó köré.
2017. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem minden szar azért, ami kínai, de ezek a noname abroncsok kifejezetten azok. Testvéremnek van nyári. Vizes, fehér keverékű aszfalton negyedikben el tud kaparni. Képzelheted azt a tapadást.

Másik gyakori gond a kínai gumikkal a gyenge szerkezet, ami miatt kóvályog az autó az úton, mintha rágógumiból lenne a gumi. Elég hülye érzés, nem igazán kelt biztonságos érzetet.

Szóval végeredményben nem, én egy fillért sem adnék érte, mert kidobott pénz. Egy-két gumival már hoztak közepes eredményeket, de nagy átlagban inkább veszélyesek. A téli gumi pedig még kritikusabb, mert olyankor sokkal rosszabbak az útviszonyok. Sajnos valószínűleg nagyon minimális feltételeknek kell megfelelni. A napokban linkelt valaki egy GT radialt egy fórumon, ami körben elrepedt a felni mentén, de úgy, hogy több mm-es rés tátongott.

Érdemes inkább a középkategóriából választani. Ha csak pár évvel többet kibír a kisebb kopás és lassabb öregedés miatt, már anyagilag is megérte.

2017. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!