Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani pár megbízhat...

Tudnátok mondani pár megbízható, viszonylag olcsón (tankoláson kívül) fenntartható ötajtós (de nem kombi), sportos típust 2 millió alatt?

Figyelt kérdés
Sportos alatt nem a kárpit színét és az alufelnit, meg a nagy hifit értem... hanem hogy ha odalép az ember neki akkor menjen (gyorsuljon), szóval valamilyen nagyobb motoros dízel, de akár benzin is lehetne.
2017. nov. 19. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Tehát akkor neked erős autó kell nem pedig sportos.


Talán ha találsz valami Lexus is250-et az megfelelő tud lenni az elvárásaidnak.

2017. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sportos? Dízel? Ezek ütik egymást. Nézegess Alfákat!
2017. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Olcsón fenntartható + alfa, szerintem ott gondok vannak.
2017. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es

Miért ütnék egymást? Ültél te már például 330-as dízel BMW-ben, ami ki is jön ennyi pénzből? Ez az egyik tippem, és amúgy az Alfa sem hülyeség, ennyiből már kijön egy szép 159-es Alfa valami erős benzinessel vagy 2.4 JTD-vel. Vagy valamilyen Audi A4 S-line futóművel, quattróval, mondjuk egy 3.0 vagy 3.2-es benzinmotorral.

2017. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A sportos nem arról szól, hogy belerakok egy erős dízelt. Lehessen pörgetni, ha úri kedven úgy tartja, akár 7000-ig is. Nem elváltogatok 2000-nél. Az hol sportos már?

Sportos kocsi az MX-5, vagy a 124, ezek a túlmotorizált olajkályhák nem azok.

2017. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném a kérdésem azzal, hogy nem feltétlen élményautónak, hanem mindennapi használatra szánnám, úgy hogy 4 fő is kényelmesen elférjen benne. Mx5 kizárva, kb. olyan lennék benne mint a Frédi és Béniben a dínó.
2017. nov. 19. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Okés, de dízeltől ne várj sportosságot. Az nem abban merül ki, hogy sok lóerő. Kapsz olyat, csak mást jelent a fogalom.
2017. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
már a kedves #1-es válaszoló kijavított, erős autó nem egyenlő a sportossal, és én tényleg "csak" erősre gondoltam.
2017. nov. 19. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy bőg a motor, mint állat, még nem lesz sportosabb, az én szememben. Húzzon rendesen, az a lényeg.
2017. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 +1
2017. nov. 20. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!