Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 330D Fenntartása? Szervíz...

BMW 330D Fenntartása? Szervíz költség (nagy felújítás, főbb elemek, név, ár Megbízható o? Éves biztosítás 4 éves jogsival? 21/F

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy klassz toyota corolla 1.4 vvti autóm. 97LE 120nm. Nagyon elegem van hogy a kocsi nagyob megbízható 10e km utan semmi probléma. Viszi a 180-at szepen egyenletes futás. Egyeduli bibi a 10L fogyasztás es egyáltalán nem lehet a kis gepet elegge megetetni soha. Az elmeny valjuk be ilyen fogyasztassal ad kivetni valot. Hasonlo fogyasztas mellett nezem a 330D 390nm 184LE teljesítményét es elkaprasztat hogy lehet ilyen takarékos 3ezres motorral. A kérdésem kedves valaszadok, hogy a 2001 Toyota corolla utan megtehetnem e magamnak ezt az elmenyt ezt az autot? Van esely hogy zokkenomentes BMW-t veszek ahogy irjak a cikkek ahol szet dicserik, hogy milyen jo a bmw kozott kis koltsegű keves hibajú.

Eddig főként japán autoim es motorjaim voltak igy a megbizhatosag elengedhetetlen de ugy erzem kinottem a 100LE koruli gepeket ha meg van olyan ami nehol 200 es ugyanazt fogyasztja am legyen.Biztositasom 80E körül van most. Nezzetek meg az alkatreszek nem olcsók most sem... A kerdes van esely egy ilyen auto megkaparintasara?

Netan nem ez az auto az? Akkor melyik?

Mennyiért erdemes vennem, illetve eladnom a kis gépem? Elore is koszi a válaszokat!



#biztosítás #teszt #BMW #fenntartás #szervizigény #milyen auto? Költség BMW #184LE
2017. nov. 21. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem neked biciklit! ha már a tankolás gond neked akkor ne akarj bmw-t bmw drága autó fenntartás stb..

dízelt veszel szét hajtod aztán autód sem lesz mehetsz gyalog szóval bicikli a nyerő

2017. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Egy egynégyes kis benzines nem is arra van kitalálva h 180 nál szarrápörgesd,persze h lezabálja a fejed.. Semmivel nem leszel előrébb,csak az átírás földhöz fog csapni és akkor még sehol nem beszélünk arról h ezeknek a 80% a széthajtott hülyegyerekautó amire ráköltöd 2 corolla árát és nincs rá garancia h jövőhónapban nem a buszmegállóban fogsz ácsorogni .
2017. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

330 xd vel jártam ő 12-13 literrel elketyegett. Ott ami volt 3 év alatt injektorok 450e Ft automata váltó bontott 380e Ft, hátsó osztomu vagymi 140e Ft, csappantyuk cseréje 100e Ft , Navi javítás 80e Ft, még pár apróság nem tétel de nem emlékszem olyan 5-6-700e Ft értékben (havonta szervizben) gumik 300e Ft értékben.

Az ötös elvileg megbízhatatlanabb nem ilyen olcsó cucc.

2017. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 crudy ***** válasza:
Illetve a bmw varoaban ugy benyeli a 13-mat ahogy azt kell
2017. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sajnálattal hallom ezeket a válaszokat. Elobb utobb minden bmw-be ennyi mindent cserelni kell? Rendben en forgatom a toyotat mert ugy adja le az erszdejet de ha 2000nel elvaltom az amugy 7-nel tilto kocsit de ha 3Knal akk is egyszeruen 9L zabagep... Ismerosunk Focus turbo dizel 1.8 joval nyomatekosabb 7L... Van kulonbseg. Havonta kb 30ezer a tank a toyiba es mostanában ennek tudataban nem is tudom kielvezni probaltam bárhogy mente ez nem kevesebb... Bezzeg bedoltem annak a kis duzukik is keveset esznek akkor ez is itt irtak 7literjeiket de hazudtak. Nos tenyleg a kerdes az milyen 150le feletti min 250nm feletti autot ajanlanatok ami max 10L eszik es netan ha jar vele sportos tud lenni dinamikus nem artana a dizel de ha van ilyen benzin 1millio korul meseljen mindenki, KÉREM.
2017. nov. 21. 20:50
 6/25 anonim ***** válasza:

Nagyon elegem van hogy a kocsi nagyob megbízható 10e km utan semmi probléma.

Troll vagy mi?

2017. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Engem ez tenyleg foglalkoztat. Bocs bem trollkodok. Telorol irom. Igy neha roviditek itt ott. Sorry
2017. nov. 21. 20:58
 8/25 anonim ***** válasza:
kérdező te ingyen akarsz luxus villát
2017. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Neked is ajánlott lenne valami durva villanyautó az olcsón megy
2017. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy lehurrognak.

Én ajánlom ezt az autót, nagyon jó választás. A motorral nincs semmi gond, csak ugye egy 6 hengeres turbódízellel azért adódhatnak kisebb nagyobb gondok. De ha szerencséd van, annyiba kerül majd szervizelni, mint a Toyotát: olajcsere, aztán helló. Cserében tényleg erőt és menést kapsz, nem csak üveghangon bőgést, mint a Toyotától.

Ha nem városban mész vele, akkor a 330 nagyon simán elvan 8 literrel, úgy hogy haladsz is vele rendesen (2500-ig sem kell kihúzatnod, és már akkor is megy, mint állat, ezért takarékos).

Amit javaslok, az az, hogy kéziváltóval vedd. Nem azért, mert nagyobb az "élmény", hanem a 30D-k automatája alul van méretezve, és hamar elromlik.

2017. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!