Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik egy szétrohadt küszöbös...

Akik egy szétrohadt küszöbös autót hirdetnek, miben reménykednek?

Figyelt kérdés

Pl hogy egy derékfájós öreg megy megvenni az autót, vagy egy anyuka, aki totál nem ért hozzá?

És hiába kérdezem meg a telefonban, milyen a kaszni állapota, ő azt nem tudja, nem hajolt alá, nem ért hozzá, "há elkő jönni, és megkő nézni" stb.

Az ember meg utazik 300km-t, és meglátja a küszöböt, elönti az agyát a dühroham.

Rendben van, hogy egy 300 ezres autónál sok csodát ne várjunk, de egy frissen műszakiztatott autónál elvárható, hogy egyben legyen pl a küszöb.



#autó #küszöb #autónepper #Rohadás #korrózió #taposólemez #hossznyúlvány
2017. nov. 23. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen ez a popszakma...
2017. nov. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Friss műszakit bármilyen autóra lehet kapni, 35ezer magyar Ft-éért úgy, hogy az autó nem is kell hozzá :) Na ez a popszakma igazából :P
2017. nov. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Na, azt azért megnézném, hogy a mostani új vizsgarendszernél hogy csinálnak vizsgát autó nélkül?! ...

Ja, popszakma... fas.om.

2017. nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Abban, hogy valaki elviszi. Arról pedig győződjön meg már maga a vevő, hogy az adott korróziós állapot neki még belefér abba az árba, vagy már nem. Akik viszont aki tudja hány éves, háromszázezret futott autótól patika, rozsdamentes állapotot várnak el, ott az elvárásokkal vannak nem kis bajok.
2017. nov. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Aki 300ezer körüli áron keresgél, ne utazzon 300 kilométer, vagy ha igen, számoljon azzal, hogy nem véletlenül hirdetik annyiért az autót, lehet egy romhalmaz.

Az ilyen árban lévő autók után 50 kilométertől távolabb nem érdemes utazgatni, ami kb azt jelenti, hogy a megye székhelyen lévő kereskedések kinálatát átnézve találni valamit, ami használhato, vagy magánszemélyek hirdetéseit keresve várni az alkalomra.

2017. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 D. Brasco ***** válasza:
Abban reménykedjek hogy hatha rárepül valami madár....es általában be is szokott jönni nekik mert amig van lószar van veréb is
2017. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aaa autónál meg sok helyen szarrá rohadt friss műszakis roncsok vannak, ennyit a műszakiról.


Egyébként ha át is engedik neki x pénzért akkor is mondják h szar tehát hülyeség h nem tud róla. Olyan kocsit el se mennék megnézni amiről még az eladó sem tud semmit.

2017. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

neeeem 300ezer km, hanem Forint. :)

És miután megnéztem, és mondtam neki, utána se írja bele a hirdetésbe, hogy csak óvatosan beülni, vagy nagyon kell benne kapaszkodni menet közben.

Amúgy volt ismerős, aki 1,5 millás autóért ment, abban a motorvezérlő volt félhalott, ami abban nyilvánult meg, hogy dadogott a motor néha. Persze az eladó nem vette észre, hogy majd elszakad a feje menet közben a rángatástól.

2017. nov. 23. 08:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ebben az orszagban mindenki fillerekert akar hibatlan autot venni.


Arultam egy 18 eves Hondat, kepek csatolva (a karosszeria hibakrol is). Leirasban benne, hogy koranak megfelelo allapotban, illetve rozsdas a kaszni alulrol. Ergo szerintem korrekt voltam + megadtam egy szerintem realis arat.


Ahogy en gondolkodtam: a vevojelolt latja, hogy mit arulok mennyiert, ha sokalja fel se hiv.


Amit tapasztaltam: rengetegen hivtak, sokan mar a telefonban alkudoztak. A tesztvezetes kozben mindenki fel velt fedezni egy ujabb hibat, a poen, hogy mindenki mast. Valaki szerint a fek volt szar, mas szerint a szilent es igy tovabb. Majd a vegen mindenki ugy zart, hogy akkor engedjem mar el a negyedet, mert neki ezt meg szervizeltetni kell. Hat hatalmas meglepetes lehet, hogy egy 18 eves autot szervizeltetni kell...


Vegul csak jott egy korrekt, aki megnezte az autot, alkudott 10 ezret es vitte...

2017. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, valószínű akikről írtam, azok voltak azok a vevőid, akikkel én még mint eladókkal találkoztam.

Drágán adják a vackot, hibákat elhallgatják, de ha autót mennek venni...előjön belőlük a 3 diplomás gépészmérnök, 40 év autószerelői múlttal.

Teljesen korrekt módon árultad így az autót, nagyon kevesen fotózzák le direkt a hibákat, és emelik ki a hirdetésben.

Egyszer tanúja voltam egy adás-vételnek, egy Wartburgért mentek autószerelők jó messziről, hát majdnem meglincselték az eladót, mert csomó hibát elhallgatott, és még neki állt feljebb.

2017. nov. 23. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!