Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne újrafestetni?...

Mennyibe kerülne újrafestetni? Bőr ülésekkel milyen lenne?

Figyelt kérdés

Egy golf mk2-ről lenne szó.

Még nem vettem meg, csak kiszemelt. (egy ismerősömé) Mechanikusan nagyon jó állapotú, teljesen ép 197e kilométerrel (1.6 GTD 80le)de a külsején meglátszanak az évek.

Jelenleg kopott fehér én pedig matt fekete színben szeretném látni.

Vannak hozzá 16-os BBS felnik is, ezeket is újra festetném.


Mennyibe kerülne a festés felnik nélkül és felnikkel együtt?


Köszi, hogy végig olvastad!

A válaszokat és a tanácsokat előre is köszönöm!



2017. nov. 24. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Lakatolas, festes olyan 500k korul szamits, persze csak akkor ha nagy rozsdas. A tobbi az pedig mar attol fugg te milyenre szeretned.

Egy ujrafestes mas szinben egyebkent olyan 200k tol indul, ha nem rozsdal sehol, amire azert kicsi az esely, akkor lehet jobban megerne foliaztatni.

2017. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy a lakatolás már megvan, kb 3 hete lett megcsináltatva.


A fólia nem rizikós kicsit?

Kavicsfelverődés, nyáron nagy napsütés, kocsimosás tehet benne kárt?

Mennyire tartós?

2017. nov. 24. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:

A profi fólia tartós, 10 évet simán kibír. Cserébe alig olcsóbb, mint a hagyományos festés / fényezés.


Bőröztetni a meglévő üléseket valószínűleg nem lehet.


Eredeti, jó monőségű újrabőrözött MK2 üléseket 300e forint körül kapsz, frissen bőrözve akár a duplája is lheet.

Rossz állapotút 120-150 körül, de a teljes belsőteret normálisan újrabőrözni 400e+ anyagtól függően. Kókányokkal nem érdemes bőröztetni, mert meglátod és elhányod magad és az is drága lesz.


Szóval összességében ha ezt meg akarod csinálni az jóval többe fájna, mint a kocsi értéke. Ilyet csak gyűjtők csinálnak.

2017. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fényezés drágább mint az autó. Én a helyedben azt csinálnám, hogy nekiállnék aztán magamnak lefújnám.

Matt feketét simán meg lehet csinálni otthon is.

2017. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól számolok 800-850e alatt nem jönnék ki belőle..és még nem számoltam bele a motorra szánt "tuningot", az új kipufogórendszert, az új lámpákat és az ültetést..

Ha 2 v 3 évig is tart de össze fogom rakni, mert ez a gyerekkori álmom..

2017. nov. 24. 22:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. nov. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!