Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehetne bekötni a dallamk...

Hogy lehetne bekötni a dallamkürtöt?

Figyelt kérdés

Van egy régi dallamkürtöm és azt szeretném bekötni az automba. 5 "csöves" kompresszoros dallamkurt. Ha jol emlekszem akkor hazardmegye lordjai dallamot ad. 2es golf az alany. Duda helyére probaltam bekotni,de szinte meg se szolalt.. direktbe hozzaerintettem ugy mukodik rendesen.

Be lehetne ugy kotni hogy akksi-kábel amin van egy nyomogombos kapcsolo- es a kürt?



#Volkswagen #golf #duda #legkurt #dallamkurt
2017. nov. 25. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kizárólag attól függ, szeretnél-e még autót vezetni.

Ugyanis TILOS.

2017. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy relé nem ártana az áramkörbe. A gyári duda kicsit kevesebb áramot vesz fel.
2017. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak a kèrdèsre kèrnék választ kedves első. Tudom hogy tilos, azt is tudom hogy csak jót akarsz.:)

2. Válaszoló, a gyári dudának van egy 30A reléje, a kürthöz kaptam egy 35A relét amit kicseréltem,de ìgy se akar muzsikálni... nyomom a gombot es az 5 kürtből 1 megszolal kb 1mp re...ennyi :/

2017. nov. 26. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!