Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 (2006,3. 0 TDI quattro...

Audi A6 (2006,3. 0 TDI quattro tiptronic) vásárlás előtt állok, kérdés az lenne, hogy. Soknak számít 300000 km ennél a tipusnál?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy használták előtte, mennyire törődtek a szervízelésével. Csak példaként ha pl. a váltóolaj nem volt időben cserélve (elég érzékeny a tiptronic meg úgy kb. az összes automata), és elszáll akkor az kapásból több százezres kár is lehet.
2017. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, utána járok.
2017. nov. 26. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyikben sem lesz kevesebb legfeljebb csak óra szerint.
2017. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, én pont ilyet újszerű állapotban adtam el 350 ezer km-el.
2017. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggel legyen egy kérdés a fenntartásról is.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__89..

2017. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves spricc6 nevű kommentelő! Az, hogy feltettem 2 kérdést 2 majdnem ugyanolyan autóról, miért jelenteni azt, hogy nem tudom fenntartani az autót? Németországban dolgozom, kb 3-4szer többet keresek mint egy átlag magyar dolgozó, nem kell semmire költenem, akkor miért ne tehetném meg, hogy ilyen autóval járok és fenntartsam? Hasztalan válaszát köszönöm!
2017. nov. 28. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire van korpa akkor hagyd a 'csába és vegyél egy két-három éves A6-ot. Kisebb rizikó faktor, olcsóbb fenntarthatóság.
2017. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!