Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 205 a probléma az...

Csonti1988 kérdése:

Peugeot 205 a probléma az hogy fékerő gyengülés okán lecseréltem az első tárcsafékeketújakra viszont légtelenítés után is csak hirtelen pedáltaposásra fékez megfelelően, lassan benyomott pedálnál szusszan, de nem fog rendesen. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tárcsa csere után miért kellett légteleníteni? Lecserélted a fékfolyadékot is? (Akkor sem feltétlenül kell légteleníteni)

Ha nem cseréltél folyadékot akkor cserélj. Rá fog férni.

2017. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az lemaradt, tárcsa, féknyergek, a két első flexibilis összekötő cső is cserélve volt, valamint még korábban egy fékcső törés miatt egy szakasz merev csövet is cseréltem de ezekkel nincs gond, a légtelenítés ezért volt. Viszont ma teljesen átcseréltem a fékolajam és így is csak hirtelen benyomásra fékez, ha lassan taposom a pedált szinte nincs is fékhatás.
2017. nov. 28. 14:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem az a tippem hogy a fékrásegítő lehet a ludas de gondltam megkérdezem, hátha valaki találkozott már hasonló jelenséggel. A pedál benyomáskor továbbra is szisszenő hangot ad.
2017. nov. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!