Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane II?

Renault Megane II?

Figyelt kérdés
2006-2007-es 1.4-es vagy 1.6-os benzinest szeretnék venni 1m körül..szerintetek milyen autó? Városban mennyit fogyaszt? Megéri megvenni?
2017. nov. 28. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Az egyik legproblémásabb, legmegbízhatatlanabb autó a kategóriájában. Főként az elektronikájával lehet probléma. Sokan szabadulnának tőle, ezért is ilyen olcsóak. Ugyanakkor kényelmes, és a motorjai nem rosszak.

Biztosan nem ilyet vennék, hanem nagyjából bármi mást. Legalábbis ha nem akarsz még további százezreket költeni a karbantartására.

Ajánlott irodalom: [link]

2017. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tud egyetérteni az #1-es hozzászólóval, mivel nekem volt ilyen autóm (1.4-es mottorral). Nem volt vele

különösebb problémám az 5 év alatt, de mivel 2013-ban jött az új Clio így lecseréltem arra.

Városban használtam főként és 6-7 litert evett meg.

2017. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az csak jó, ha vannak pozitív tapasztalatok is. És természetes is, hogy nem mindegyik autó romlik el. De attól tény marad, hogy statisztikailag a legproblémásabb típusok közé tartozik. Van a családban autószerelő, a cégemnél meg Renault-flotta. Elképedek, amikor hallom, hogy 2-3 éves autóknak mennyi és milyen bajaik vannak. Én csak óva inteném a kérdezőt a további kiadásoktól. 1 millióért már lehet jó autót kapni, és problémamenteset is. Az valószínűleg nem Renault lesz. De ha talál egy megkímélt, jó állapotban lévő, rendszeresen karbantartott példányt, akkor boldog lehet vele. Csak nem féletlenül kerül másfélszer többe egy hasonló évjáratú Honda vagy Toyota.
2017. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni a végén, hogy nem véletlen kerül többe a Honda vagy a Toyota.
2017. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kacsaseggu Megane a leheto legrosszab szeria volt. Inkabb neznek mast. Nyilvan ki lehet belole fogni jot is, csak a riziko nagyobb.
2017. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A sedan verzióra gondoltam. Nem tudom mennyiben különböznek
2017. dec. 1. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban, hogy a sedant (renault nyelven Limousine) Törökországban gyártották, úgyhogy a minősége még a többi Mégane-ét sem éri el. :(
2017. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!