Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 2002 2.5 tdi Tiptronic...

Audi a6 2002 2.5 tdi Tiptronic váltós autót szeretnék megvásárolni?

Figyelt kérdés

Egy ideje szemezgetek ezzel a tipusal. És sok jót halottam rola a fogyasztását tekintve és az automata váltójárol is

Nektek mi a véleményetek???

Vagy akinek volt már audi-ja az mit gondol ezekről a gépekről???


2017. dec. 9. 08:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kerüld a 2,5-ös motort. A vezérlés minden eleme trágya. Inkább a 3.0 motort válaszd. A tiptronikot meg messze kerüld el.
2017. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 walk w1th mee ***** válasza:
:D
2017. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

És ha ez nem akkor audiban melyik tipus lenne a jó a manuális váltós??

Mert edig én is csak manuálisat vezettem.

És anyibol hangzik joban az automata hogy nem kell rángatni folyamatosan a váltót

Habát azt mondják hogy a tiptronic váltóval manuálisan is lehet váltani

2017. dec. 9. 11:32
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha nem gáz a pálya szélén várni a trélert és van jópár 100000 a zsebedben akkor vedd bátran motoronic/tiptronic váltóval.
2017. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A Tiptronic váltó nagyon jó, az automaták között megbízhatónak számít.

A 2.5 TDI pedig olyan amilyen, de az sem olyan rossz, ahogy mondják. Az a jó ennél a modellnél, hogy kb fillérekért megkapod a rossz hírneve miatt, még ha lesz is problémád vele, megéri költeni rá a nagyon olcsó vételárat figyelembe véve.

2017. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"Az a jó ennél a modellnél, hogy kb fillérekért megkapod a rossz hírneve miatt, még ha lesz is problémád vele, megéri költeni rá a nagyon olcsó vételárat figyelembe véve."


Az a baj, hogy aki ebben a 6-950 000-res árkategóriában keres nagy dízel automata Audit, azoknak 98%-ban nincs annyi plusz tartalékban, hogy esetleges egy váltóhalál esetén zsebből kirántsák a 350 000-res felújítási költséget, meg a motorra is eltapsoljanak valamennyit :D


Nem vétetlenül annyi tákolt pusztulat Audi és BMW a használt piacon.

2017. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Értem szóval felejtsem el az automatát mostmár csak az a kérdésem hogy lehet e dízelben kapni á6-ost és manuális váltósban?
2017. dec. 9. 15:32
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy felejtsd el ha nem azt hogy ha nincs pénzed rá, akkor ne vegyél olyat, mert szívni fogsz.

Lehet kapni manuális dízel A6-ot is.

2017. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Okés rendben és köszönöm!
2017. dec. 9. 20:51
 10/23 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, lehet több van kéziváltós, mint automata. Vannak full extrás, quattro 2.5 TDI-k is kéziváltóval.
2017. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!