Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik távindítás a régi...

Létezik távindítás a régi autóknál is?

Figyelt kérdés

Láttam manapság egy e34,e36 bmw-knél, meg egyéb más autóknál is hogy kulcs nélkül, Magic M100 vagy hasonló ilyesmi távirányítóval indítják be az autójukat.

Tetszik ez a dolog, és én is szeretnék egy ilyet, de milyen árban mozognak ezek a kütyük illetve mennyibe kerülne a beszerelése is?



2017. dec. 10. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, bármilyen autóba bele lehet tenni csak pénz kérdése :)
2017. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy e34 vagy e36 nem egy mai csirke már, szóval meg is válaszoltad a kérdésedet. Egyébként minél idősebb az autó (~minél egyszerűbb az elektromos rendszere), annál egyszerűbb beszerelni egy ilyen kütyüt utólag. Automatákba egy kicsit még könnyebb, manuális esetén még kell egy plusz érzékelő, hogy üresben van-e, illetve be van-e húzva a kézifék. Az eBay vagy az Aliexpress rogyásig van ilyenekkel, nem olyan drága, csak azt nem értem, mit érnél el vele :)
2017. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk elindulás előtt 10perccel beindítanám, aztán arra már a motor is meg az utastér is meleg lenne mire leérnék.
2017. dec. 10. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik , utólag bármibe szerelhető ahogy a húsz éves eharminchatba is beletették.
2017. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De kb. mennyibe kerülne egy ilyet beszerelni?
2017. dec. 10. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!