Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Vanette Vargo 2.3D vs...

Nissan Vanette Vargo 2.3D vs Seat Alhambra?

Figyelt kérdés

Autót fogunk bérelni több napra, ez a két autó ami opcióba jött. Több kérdésem is lenne, az egyik hogy 5 fővel plusz kb 300 kg csomaggal melyiknek mennyi lenne a fogyasztása?

Nissanról azt olvastam vegyes fogyasztása 9l körül mozog a Seatról már olvastam 8 litert és 6 ot is.

(90 % ban autópályán mennénk, de ugye sok a cucc)


Élőbe még nem volt időm megnézni őket, de a nissan mennyivel nagyobb rakodóterű? (tényleg sok cuccot viszünk)


Ami a döntő szerep, az persze az ár, amit átlagfogyasztásból előre számolnék, illetve majd kényelmi funkció, hogy ne legyen még a vezető ölébe is táska, illetve azt olvastam a nissannak 130 km/h a végsebessége, ha még meg is pakoljuk, plusz nem mai darab a kocsi, reális hogy megáll 100 km/h nál?

Akkor inkább a seat, nem a szomszédba megyünk...


Az hogy melyiknek szebb a külalakja már totál mindegy.


A két csoda:

[link]

Nissan Vanette Cargo 2.3D (5 szem. tgk.)


[link]

1900 cm3, 116 LE, elsőkerék meghatású és manuális, 6 fokozatú sebességváltóval felszerel


Mindkettő dízel.



2017. dec. 13. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A nissan többet fog zabálni azonos sebességen.

Illetve 110 felett üvölteni fog a motor, tehát kényelmetlen lesz vele az autópályán. Ellenben nagyobb a raktere.


Ha elég nagy a seat, akkor én azt választanám.

2017. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!