Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Kénytelen voltam (Nem...

Dobos Lajos kérdése:

Üdv! Kénytelen voltam (Nem izzít két gyertya, nemjön ki? ) Vettem egy hűtővíz előmelegítőt Peuogeot boxer 1.9D Xud motorkodú kocsihoz. Bekötötték nekem, csak nem ott melegít ahol kellene?!

Figyelt kérdés
"A Fűtőradiátor az piszok jól melegít""valakinek van hasonló melegítője ami jól működik? Hogy hova van bekötve, melyik rendszerbe, esetleg fotó róla?muszály vagyok oda is ? jelet tenni ahova nem kell mert nem jelenik meg.
2017. dec. 15. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kérhetnénk a kérdést magyar nyelven is? Könnyebb lenne úgy válaszolni.
2017. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja pótolni az izzítógyertyát. Szerintem abban a motorban még nem a beleszakadós fajta van, ki kell annak jönnie.
2017. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni az izzító gyertyákat. Olyan nincs, hogy nem jön ki. Vidd másik szerelőhöz. Addig hidegindító spray. A vízmelegitő akkor ér valamit, ha forgatja a vizet a vízpumpa, és egyenletesen meleg a víz. Az nem az indítás könnyítésére való.
2017. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az izzítást kell megcsinálni, akkor indulni fog.

Fújkáld meg csavarlazítóval vagy wd40-el, várj egy kicsit, utána próbáld meg egy picit meglazítani. Ha egy,picit is megindult, fújkáld meg ismételten, utána húzd vissza. Utána megint lazít, megint fújkál, megint visszahúz.

Ha az első lazításnál nem szakad bele, utána ki fog jönni.

2017. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a vizet nem keringeti semmi így a blokk sem melegszik át.

Továbbá két jó izzítógyertyával indulnia kéne a motornak ha kicsit darabosan is az első pár másodpercben, gondolom már nem mai darab az is gond.

2017. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennyi erővel ki lehetett volna cserélni az összes gyertyát.
2017. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 2 izzítógyertyával is el kéne indulnia, igaz nehezen, de tekernie kell. Sajnos a tél beköszöntével nekem is előjött a hibahjelzés, viszont még csak 4ohm ellenállással bírnak, simán melegítenek, szóval marad egyelőre!
2017. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!